SR 18 – Topoľčany 5:7 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 0:0 (17:00) | Prievidza – Trnava 3:2 (kon.)
Prešov – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 7:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 3:1 (kon.)
HC Dukla Senica
7:1 (4:0, 1:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 03.11.2013, 17:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine padli dva góly, oba na strane domácich, keď najprv v 42. minúte Surovkovu strelu dorazil do bránky Šedivý a skóre zápasu uzavrel v 54. minúte Jarolín, keď po peknej kombinácii druhého útoku zakončil do prázdnej bránky Sajdlovu prihrávku. Domáci po dobrom výkone teda zaslúžene berú všetky body za víťazstvo v pomere 7:1. Odo mňa je to na dnes všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:26:09)

60:00

59:00
    Minúta do konca tretiny, vhadzovanie v pásme domácich.

58:11
    Do konca zápasu sa už zrejme nič vážne zo strany hostí neudeje, domáci hrajú presilovku. Za napadnutie odchádza Gurčík.

57:57
    Spišiaci v pásme, Horváth sa ocitol sám oproti Peksovi, ale trafil iba jeho hruď.

56:23
    Vylúčenie na strane domácich. Za nedovolené bránenie odchádza Sajdl.

56:09
    Domáci hráči aj fanúšikovia sa radujú z gólu, ale rozhodca zrejme gól neuzná.

53:50
    Senica dala gól!
    Peknú kombináciu druhého domáceho útoku zakončuje po prihrávke od Sajdla do prázdnej brány RENÉ JAROLÍN. Asistencie: Jakub Sajdl

53:38
    Hostia v plnom počte.

53:27
    Mikoláškova strela z ostrého uhla končí v Smikovom náručí.

53:02
    Salajkova strela od modrej mierila iba vedľa pravej žrde.

51:38
    Vylúčenie na strane hostí, dve minúty si za Smika odchádza odsedieť Ihnaťo.

51:38
    Domáci v plnom počte.

49:38
    Vylúčenie na strane domácich. Dve minúty pre Mikoláška za seknutie.

49:02
    Vaškovičova strela z prvej, Smik vyráža betónom.

46:22
    Opäť Škovira, ktorý pálil z ľavého kruhu, jeho pokus ale Peksa vyráža.

44:20
    Pekná kombinácia prvého útoku domácich, Surovka však zakončoval nepresne.

41:18
    Domáci opäť navyšujú svoje vedenie. V zmätkoch pred bránkou sa najlepšie zorientoval Surovka, jeho strelu však ešte Smik vyrazil, ale dorážku EDUARDA ŠEDIVÉHO k pravej žŕdke už nedokázal zachytiť. Asistencie: Filip Surovka, Ľubomír Vaškovič

40:30
    Hra opäť pokračuje, domáci v pásme.

40:25
    Krátke prerušenie hry z technických príčin (úprava bránky). O malú chvíľu pokračujeme.

Monika Krutá

Branky a nahrávky: 8. Kalináč (Reissmuller), 12. Šúrek (Klučiar, Reissmuller), 12. Šalka (Salajka, Kalináč), 13. Mikolášek, 35. Klučiar (Šedivý, Šúrek), 42. Šedivý (Surovka, Vaškovič), 54. Jarolín (Sajdl) – 37. Ištocy (Džerenga)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Reissmuller, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Vaškovič, Méry, Jarolín, Penák, Mikolášek, Daráš, Surovka, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Šalka
    HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Gurčík, Hoffman, Džerenga, Horváth, Rojkovič – Koky, Škovira, Gonda, Ihnaťo, Hamrák, Cútt, Ištocy, Findura, Smotrila

Rozhodčí: Hauko – Valo, Mĺkvy