NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
New Jersey Devils
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 03.11.2013, 00:05 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (02:49:05)

Hvězdy utkání:
    1. Ray EMERY (PHI) 14 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%, 1. čisté konto v sezóně
    2. Brayden SCHENN (PHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:24
    3. Martin BRODEUR (NJD) 20 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,2%

Zblokované střely: 6:7

Nejvíce střel: Damien Brunner, Andrej Loktionov, Eric Gelinas a Anton Volčenkov 2 – Wayne Simmonds 4
    Nejvíce času na ledě: Andy Greene 24:08 – Braydon Coburn 23:36

Branky a nahrávky: 15. B. Schenn (Meszároš, Simmonds). Po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0. Rozhodčí: Martell, Sutherland – Kovachik, Nowak. Diváci: 13705.

Třetí třetina stejně jako druhá část hry žádnou branku nepřinesla, Flyers tak vítězí na ledě New Jersey Devils hubeně 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v 15. minutě Brayden Schenn. Nutno dodat, že jsme viděli hodně střídmý zápas, co se týče poštu střel na branku, Philadelphie vyhrála v tomto ohledu 21:14. Ďáblům se vůbec nedařilo v dalším důležitém aspektu hry, Flyers vyhráli 37 z 60 vhazování.

59:29
    Dainius Zubrus fauloval unikajícího Hartnella, litevský útočník dostal dvouminutový trest za podražení.

59:11
    Larssonovu střelu Emery vyráží, tlak Devils pokračuje.

58:50
    Brodeur už je na střídačce, Devils hrají v šesti!

58:30
    Domácí hráči mají velký problém s rozehrávkou ve vlastní obranné třetině.

57:58
    Zakázané uvolnění Flyers.

57:17
    Simmonds zakončil situaci dva na jednoho střelou, která končí nad brankou!

57:02
    Simmonds je na ledě, Flyers jsou kompletní.

56:40
    Coburn s Couturierem dostal kotouč z obranného pásma.

56:16
    Andrej Loktionov se hezky vytočil z rohu kluziště až do střelecké pozice, Emery ale zastavil jeho akci.