NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
New York Islanders
3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
Boston Bruins
Neděle 03.11.2013, 00:15 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York, Spojené státy americké • NHL

Góly dnes padaly pouze ve druhé třetině, vítěznou branku zaznamenal Andrew MacDonald. Nejproduktivnějšími hráči dnešního zápasu byli domácí Dougie Hamilton a Kyle Okposo (oba 0+2).

Z New Yorku je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (02:56:08)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 34:27 (9:6, 13:9, 12:12).
    Vyloučení: 4:4.
    Využití: 0:1.
    V oslabení: 0:0.
    Bodyčeky: 27:20 (16:7, 6:6, 5:7).
    Vyhraná vhazování: 24:35 (12:9, 7:14, 5:12).

Hvězdy utkání (všichni New York Islanders):

1. Thomas Vanek (1+0)
    2. Kevin Poulin (26 zákroků)
    3. Kyle Okposo (0+2)

60:00

59:51
    Po zakázaném uvolnění Islanders vhazování po pravici Poulina.

59:37
    Domácí gólman pohotovým skokem chytá jedovku Hamiltona od útočné modré čáry.

59:08
    Buly po pravici Poulina.

58:45
    New Yorku se podařilo vyvézt kotouč.

58:27
    Vhazuje se v útočném pásmu Bruins, hosté bez brankáře!

54:24
    Početní výhoda pro domácí. Zdeno Chára (BOS) míří za katr na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

54:00
    Bíločerní se drží v ofenzivním pásmu, střelecký pokus Iginly brankář New Yorku kryje.

53:20
    Hráči Bruins se dostali k domácí brance, Poulin bez práce.

51:46
    Vanek doslova vyškolil v levém kruhu pro vhazování Hamiltona a dostal se před Johnsona. Bruslař z ofenzivy Islanders ale na gólmanovi hostů ztroskotal.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 27. Tavares (Vanek), 34. A. MacDonald (Hamonic, Okposo), 37. Vanek (Okposo, Hamonic) – 36. Soderberg (Hamilton, Smith)

New York Islanders: Poulin (Nabokov) – Hamonic, A. MacDonald, Carkner, Hickey, Martínek, Donovan – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Bouchard – Clutterbuck, Regin, Grabner – Martin, Cizikas, Nelson. Trenér: Jack Capuano.
    Boston Bruins: Johnson (Rask) – Bartkowski, Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug – Iginla, Krejčí, Lucic – Smith, Bergeron, Marchand – Soderberg, Spooner, Kelly – S. Thornton, Campbell, Paille. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: LaRue, Rehman – Cormier, McElman

Diváci: 14 018