Příbram – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:1 (kon.) | Třinec – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 2:2 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Znojmo – Liberec 1:0 (kon.)
Teplice – Táborsko 0:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
0:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Pondělí 04.11.2013, 13:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den. (14:59:36)

A je dobojováno. Domácí celek nepodal špatný výkon, ale hosté z Prahy byli o branku lepší a nakonec vybojovali cenné tři body. O výhře Sparty rozhodl už v 8. minutě Martin Hašek, který se prezentoval krásnou dalekonosnou střelou.

90+2
    Sparta ještě střídá. Odešel Záviška a zahraje si Špaček.

90+2
    Hosté drží míč a je jasné, že tři body poputují do Prahy.

90+2
    Rohový kop pro Spartu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hosté střídají. Místo Kadlece přišel Vondra.

89
    Domácí se stále nemohou prosadit a čas se velmi rychle krátí.

87
    Z rohu ale nic nebylo a u míče jsou opět domácí mladíci, kteří pospíchají dopředu.

86
    Sparta se vydala dopředu a vybojovala roh.

85
    Hosté z Prahy se už pouze brání, ale zatím úspěšně. Domácí se nedokážou prosadit.

83
    Jenže ani nyní Sigma neohrozila branku Sparty, která stále vede 1:0.

82
    Domácí mladíci vybojovali další roh.

80
    Do konce zápasu zbývá zhruba deset minutek. Domácí Sigma stále prohrává o jednu branku a dá se očekávat, že všechny síly vrhne do útoku. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

78
    Sigma opět střídá. Karaše nahradil Stříž.

76
    Vyrovnání měl na noze Zahradníček, ale z dobré pozici hostující branku přestřelil!