Šachtar – Leverkusen 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Juventus – Real Madrid 2:2 (kon.)
Kodaň – Galatasaray 1:0 (kon.) | PSG – Anderlecht 1:1 (kon.) | Olympiakos – Benfica 1:0 (kon.)
Manchester City – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Plzeň – Bayern 0:1 (kon.)
FC Kodaň
1:0 (1:0)
Galatasaray Istanbul
Úterý 05.11.2013, 20:45 • Parken, Kodaň • Liga mistrů

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a někdy se u fotbalové Ligy mistrů těším opět na počtenou!

Ve druhém utkání skupiny B remizoval Juventus Turín s Realem Madrid 2:2, což znamená, že na čele tabulky zůstává Real s 10 body, druhý je se 4 body Galatasaray, ale Kodaň je nyní třetí pouze kvůli horšímu skóre ze vzájemných zápasů s tureckým soupeřem. Překvapivě až na poslední čtvrtou příčku se propadl Juventus, jenž nasbíral pouze 3 body za remízy.

Zaplněný stadion Parken slaví! FC Kodaň totiž vítězství 1:0 uhájila a plnohodnotně se tak vrací do hry o postup ze skupiny. Druhý poločas už toho zdaleka nepřinesl tolik jako úvodní dějství, což bylo dáno tím, že se domácí soustředili především na bránění těsného vedení. Vše podstatné jsme tak viděli v první půli. Rozhodující gól padl už v 6. minutě, kdy z malého vápna poslal míč do sítě Braaten.

90+4
    Bruma zahrál roh hodně špatně. Jeho centr končí za domácí bránou a Wiland bude rozehrávat. Je asi rozhodnuto.

90+4
    Ještě roh pro hosty.

90+3
    Po centru Amrabata se ve vápně otáčel s míčem Burak, ale k zakončení ho domácí nepustili.

90+2
    Hráči Galatasaraye to zkouší dlouhými nákopy, zatím však také bez výsledku.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Po nákopu Riery a prodloužení Drogby se Wiland nedohodl s obráncem Sigurdssonem, který před domácím brankářem odhlavičkoval míč. Naštěstí pro Kodaň z tohoto nedorozumění hosté nic nevytěžili.

88
    Hosté si přihrávají na půlce v době, kdy by už měli tlačit vše do vápna...

87
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Claudemir, přichází Georg Margreitter.

87
    Galatasaray nyní ztratil balón a domácí mohou šetřit vteřinky. Hostující zdlouhavé kombinace postrádají efekt.

85
    Drogba se tlačil před zkušeného Mellberga příliš důrazně a sudí Atkinson mu odpískal faul.

85
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Burak Yilmaz, přichází Nordin Amrabat.

84
    Riera na půlící čáře trefuje skluzem Bolañose a dostává vůbec první žlutou kartu, kterou jsme v utkání viděli.

83
    Kapitán hostí Inan rozehrával standardku z levé strany. Slabá hlavička Buraka Yilmaze ale nemohla Wilanda překvapit.

82
    Domácí fanoušci reklamují faul Chedjoua na Braatena. Místo toho budou vhazovat hosté.