Šachtar – Leverkusen 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Juventus – Real Madrid 2:2 (kon.)
Kodaň – Galatasaray 1:0 (kon.) | PSG – Anderlecht 1:1 (kon.) | Olympiakos – Benfica 1:0 (kon.)
Manchester City – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Plzeň – Bayern 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:0)
Bayern Mnichov
Úterý 05.11.2013, 20:45 • Doosan Aréna (11 700 - Plzeň) • Liga mistrů

Tolik tedy z dnešního zápasu. Díky za pozornost a někdy příště zase na počtenou. (22:48:04)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 5:16
    Střely mimo: 5:5
    Rohy: 6:9
    Fauly: 22:6
    Držení míče v %: 36:64
    Zákroky brankářů: Kozáčik (9), Neuer (2)

Že to nevyšlo, to se nedá nic dělat. Plzeň se nemá rozhodně za co stydět a svým výkonem udělala velkou reklamu českému fotbalu. Ačkoliv nedala gól, soupeře několikrát pořádně potrápila a mít trochu štěstí, mohlo to dopadnou o něco lépe. Nedá se nic dělat, Bayern Mnichov ukázal svou třídu a bere další body do tabulky skupiny Ligy mistrů. Dnes po výhře 1:0.

Je dobojováno. Velká škoda, že Plzeň nedokázala překonat Manuela Neuera, jakés takés šance tam byly. Viktorka předvedla výborný výkon a zaslouží si uznání. Hrdinou večera se tak stal střídající Mario Mandžukič, který po šesti minutách na hřišti dokázal hlavičkou překonat bezmocného Kozáčika. Slovenský brankář však celý zápas čaroval a držel svůj tým měrou vrchovatou.

90+3
    Pomalu se blíží konec zápasu, hosté jsou u míče a kontrolují těsný výsledek.

90+2
    ...je to skvělý výkon, bojovnost a nasazení domácím rozhodně nechybí. Tým Pavla Vrby si zaslouží absolutorium. Škoda, že nevyšlo několik slibných akcí, třeba i pokus Horvátha, který bohužel zahrál rukou.

90+2
    Plzeň se nadechuje k závěrečnému tlaku, je před vápnem a snaží se ohrozit bránu Neuera...

90
    Nastavují se tři minuty a velkou šanci měl Lahm, který protáhl Kozáčika. Ten opět skvěle zakročil.

90
    Už se hraje poslední minuta zápasu a sympaticky hrající Plzeň se cpala před hostující bránu, ale nic z toho nebylo. Horváthovi střela nevyšla.

89
    To Kozáčik musel zasahovat osmkrát.

88
    Bakoš se okamžitě zapojil do hry a lehce do něj trknul Contento, ale tohle se pískat určitě nebude. Další zákrok si tak Neuer nepřipíše, dnes už dvakrát musel zasahovat.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Marek Bakoš.

87
    Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Mitchell Weiser.

86
    Střídat bude také Pep Guardiola.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby, Plzeň těsně prohrává a rozhodně se nemá za dnešní výkon proč stydět.

85
    Rajtoral znovu pozlobil německou obranu, která ale svou druhou branku v této skupině neinkasuje. Rafinha si s brankářem Neuerem poradili.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Martin Pospíšil.