Opava – Orlová 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 3:2 (3:2 po s.n.)
Nový Jičín – Vsetín 6:4 (kon.) | Přerov – Technika Brno 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:2 (kon.)
Nymburk – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Milevsko – Klášterec nO 1:3 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 4:0 (kon.)
Bílina – Řisuty 2:3 (po pr.) | Klatovy – Tábor 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 1:3 (kon.)
Pelhřimov – Kobra 3:6 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 7:5 (kon.)

59:43
    Za Milevsko Štěrba, Fišera, Procházka, za hosty Loučka, Kuncl, Diviš- všichni vyloučeni na 5 minut + osobní trest do konce utkání.

59:43
    3 bitky se strhli na ledě. Všechny 3 skončili totálním vítězstvím milevských hráčů. Jak Fišera, tak Procházka, tak také Šterba své soupeře udolali.

59:01
    Oddechový čas pro domácí.

58:36

58:03
    Milevsko hraje bez brankáře.

57:35
    Tečovaným pokusem se snažil prosadit Homolka, Kaššák vyráží.

56:36
    Velice ošklivý a naprosto nesmyslný faul Diviše je odměněn dvouminutovým trestem za nedovolené bránění. Milevský Horváth se těžce zvedá z ledu.

55:26
    Milevsko se snaží vytvořit si tlak, ale zatím bez úspěchu.

52:18
    Chytrá teč Hamerleho končí v náruči Kaššáka. Brankáš hostí podává výborný výkon.

49:28

48:42
    Fišera nahazoval od modré, Descy puk tečoval, ale Kaššák na poslední chvíli puk zázračně vyrazil.

47:28
    Brankář Kaššák vyloučen na dvě minuty za podražení, trest odpykává Peštulka.

47:00
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Potvrdilo se pravidlo nedáš, dostaneš. Milevsko tlačilo svého soupeře, ale ten ujel do přečíslení 2 na 1. PETR FREIBERG vzal zodpovědnost na sebe a pod betony Pipka zvyšuje skóre. Asistence: Jakub Vrána.

46:03
    Záhora se proháčkoval přes dva beky hostí, nahrál Homolkovi, kterého výborně vychytal Kaššák. Velice důležitý a povedený zákrok kláštereckého brankáře.

45:43

44:52

44:50
    Nahození Novotného končí v náruči Kaššáka.

43:43
    Za nedovolené bránění vyloučen Štrach (KNO).

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 39. Urbanec (Hamerle, Procházka) – 18. Štrach (Toman), 33. Peštuka (Štrach), 47. Freiberg (Vrána)

HC Milevsko 1934: Pipek (Škubal) – Štěrba, Fišera, Procházka, Srdínko, Hlinka, Janásek – Homolka, Sýbek Fořt- Urbanec, Descy, Hamerle- Król, Horváth, Novotný- Reiniš, Sumerauer, Záhora- Drda
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý)- Loučka, Kuncl, Mašek, Koblitz, Štrach, Drobný- Matějka, Freiberg, Řepík- Žižka, Jáchym, Bečvař- Neuman, Peštulka, Vrána- Schönauer, Toman, Diviš

Rozhodčí: Sýkora- Černý, Vavruška