Ústí n. L. – Zlín 0:2 (kon.) | Sokolov – Třinec 0:0 (kon.) | Vlašim – Bohem. Pr. 0:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Pardubice 1:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:1 (1:0)
FK Pardubice
Sobota 16.11.2013, 13:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

I druhý zápas mezi Frýdkem-Místkem a Pardubicemi skončil 1:1. Domácí sice byli lepším týmem a dlouho drželi jednobrankový náskok, v závěrečných minutách však hosté z jediné vážnější šance dokázali vyrovnat a i když si Frýdek ještě vytvořil dobré šance, dělbě bodů nezabránil. (15:31:01)

90
    v 88. minutě hosté podruhé střídali, Hundáka nahradil Janecký, o dvě minuty střídali potřetí, kdy Fuska nahradil Hodas

89
    Domácí se nechtějí smířit s jedním bodem a v rozmezí jedné minuty si vytvořili 3 velké šance, nejprve Mozolovu střelu Frydrych vyrazil na roh, z kterého následně nebezpečně hlavičkoval Žídek, o chvíli později se na pravé straně uvolnil Kovařík, i jeho pokus ale Frydrych zlikvidoval.

87
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Z ojedinělé šance Pardubic se k míči dostal JAN JEŘÁBEK, prostřelil Prepsla a hosté srovnávají krok

86
    Vašenda fauloval Kudrnu a uviděl žlutou kartu

84
    Druhé střídání na straně Frýdku, odešel Talián a nahradil jej Korneta

83
    Do zajímavé šance se dostával hostující Fusek, v při pokusu vystřelit ale promáchl