Ekvádor – Argentina 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Japonsko 2:2 (kon.) | Wales – Finsko 1:1 (kon.)
Rov. Guinea – Španělsko 1:2 (kon.)
Nizozemsko
2:2 (2:1)
Japonsko
Sobota 16.11.2013, 13:15 • Cristal Aréna, Genk, Belgie • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:06:07)

Už se nic nestane, dnešní utkání končí naprosto spravedlivou remízou, byť bylo Japonsko ve druhém poločase jasně lepší a dokázalo si vytvořit poměrně dost šancí na vstřelení dalšího gólu. Nakonec se však Japonci mohli radovat pouze z jednoho gólu ve druhé půli, který vstřelil v 60. minutě Honda. Nizozemci byli celý druhý poločas pod tlakem soupeře, což fanoušci "Oranjes" v hledišti "oceňují" pískotem při loučení s hráči.

90+2
    Nizozemci zastavují přihrávku Jamagučiho z pravé strany, Japonci se nedostali do zakončení v šestnáctce soupeře.

90+1
    Japonci kombinují před pokutovým územím soupeře.

90+1
    Sudí Gumienny nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá devadesátá minuta, míč v autu, vhazují Holanďané na vlastní polovině.

89
    G. Sakaj centruje z levé strany do vápna soupeře, ale gólman Cillessen si "došel" pro míč.

88
    Kakitani se ve vápně snažil dostat k míči, ale nepovedlo se, Japonci nevyužili dobré příležitosti ke vstřelení třetího gólu.

88
    U míče se chystá Honda a kapitán Endo. Nakonec rozehrává Honda, ale přímo na hlavu bránícího hráče, který odhlavičkovává do bezpečí.

87
    Co nyní? Ron Vlaar fauluje v těsné blízkosti vlastního vápna Okazakiho, dostává žlutou kartu a pro Japonsko velmi dobrá standardní situace!

86
    Probíhá poslední pětiminutovka dnešního utkání, stav stále nerozhodný, dokáže některý z týmů strhnout vedení na svou stranu?

84
    Nepřesná přihrávka Hondy a útočná akce Japonska končí, hrát mohou Holanďané.

82
    Z následného volného kopu se Holanďané prosadit nedokázali.

81
    Konno dostává žlutou kartu za faul na Lense, kterého stáhl na trávník.

80
    Je tu poslední desetiminutovka dnešního utkání, Japonci kombinují na polovině soupeře.