Ekvádor – Argentina 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Japonsko 2:2 (kon.) | Wales – Finsko 1:1 (kon.)
Rov. Guinea – Španělsko 1:2 (kon.)
Rovníková Guinea
1:2 (1:2)
Španělsko
Sobota 16.11.2013, 22:00 • Nuevo Estadio de Malabo, Malabo • Reprezentační zápasy

Pro dnešek je to z mezinárodního přátelského zápasu mezi Rovníkovou Guineou a Španělskem vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek večera nebo dobrou noc! Na shledanou. (00:03:53)

Španělsko vítězí na hřišti Rovníkové Guinei, že by to ale bylo nějaké výrazné vítězství, to se říci nedá. Španělé se ujali vedení v úvodu zápasu, kdy Santi Cazorla potrestal obrovskou chybu brankáře Danila. Domácí v závěru prvního poločasu dokázali z rohového kopu vyrovnat zásluhou Jimmyho Bermudeze, Španělsku ale vrátil zpět vedení dvě minuty před přestávkou Juanfran, jehož gól byl nakonec vítězný. Konečný výsledek. Rovníková Guinea 1 Španělsko 2.

90+3
    Jeden z domácích hráčů se dostal po Diově centru do zakončení a Pepe Reina si v závěru ještě připsal zákrok.

90+2
    Guinea s největší pravděpodobností v historicky prvním vzájemném zápase podlehne Španělsku, při pohledu na výsledek se ale za svůj výkon vůbec stydět nemusí.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny i přes mnoho střídání 3 minuty.

90
    Dio se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho přízemní pokus ale skončil mimo.

89
    A další střídání na domácí straně. Juvenala nahradil Belima.

88
    Bartra se krásně uvolnil u rohového praporku, vzápětí ho ale obránci Guinei odzbrojili.

88
    David Villa pustil míč za sebe, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

87
    Střídající Bodipo má se španělským fotbalu bohaté zkušenosti. Dříve působil třeba v Deportivu La Coruňa, Santanderu nebo Albacete.

86
    Ze hřiště odešel Balboa, kterého nahradil Bodipo.

85
    Guinea připravila další střídání.

84
    Moreno se pokusil o pohotový volej, když si na zadní tyči naběhl na centr, jeho následná střela ale skončila mimo.