Toronto – Buffalo 4:2 (kon.) | Montreal – NY Rangers 0:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 4:1 (kon.)
NY Islanders – Detroit 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Carolina 4:2 (kon.) | Nashville – Chicago 7:2 (kon.)
Arizona – Tampa 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 1:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:4 (kon.)
Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Colorado Avalanche
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Florida Panthers
Neděle 17.11.2013, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:35:09)

Florida Panthers: 5

V dnešním utkání překvapili hosté, kteří se na ledě Colorada předvedli ve velmi dobrém světle. Po skvěle takticky odehraném utkání si po zásluze odváží na Floridu všechny body za vítězství 4:1, které ve třetí třetině podpořil gólem Huberdeau, který tak stanovil konečné skóre zápasu. Domácím se dnes nevedlo vůbec nic, bezzubí byli Avalanche hlavně v útoku.

60:00

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání, hosté vedou 4:1 a v pohodě hájí svůj náskok.

57:30
    Nahozený puk Avalanche, ale získávají ho hosté, Winchester ho zaváží po pravém křídle do třetiny soupeře.

56:16
    Čárový rozhodčí McElman nyní rázně usměrňuje Parenteaua, který nesouhlasí s jeho odpískaným ofsajdem Avalanche na modré.

56:05
    Puk za brankou Panthers, ale domácí se nepřesnou přihrávkou na modrou připravují o možnost ohrozit branku Thomase.

55:32
    Hosté si hokej užívají, Barkov vybojoval puk za brankou Varlamova, který nakonec musí zasahovat a přerušit hru.

55:00
    Poslední pětiminutovka, o vítězi zápasu je již rozhodnuto.

54:25
    Bordeleau pouze prodlužuje puk do útočného pásma, tam ale není nikdo, kdo by mohl ohrozit branku Panthers.

53:25
    Panthers v dnešním utkání dokonale převrací předzápasové prognózy, které vysoce favorizovaly domácí tým.

52:16
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté se nakonec přece jenom prosazují, rozhozená obrana Avalanche nedokázala odehrát puk, ten se dostal na hokejku JONATHANA HUBERDEAUA, který si sjíždí před Varlamova, kde umístěnou střelou k levé tyči dává čtvrtý a zřejmě i rozhodující gól zápasu. Asistence: Nick Bjugstad a Brian Campbell.

51:50
    Boyes byl odstaven Hejdou od puku a český bek konečně osvobozuje svůj tým, puk ve středním pásmu.

51:25
    Další střela hostů z mezikruží, tentokrát pálí Boyes, ale Varlamov vyráží.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 28. O´Reilly (Parenteau, Sarich) – 13. Boyes (Upshall, Gilbert), 22. Cambell (Gilbert, Upshall), 34. Kopecký (Gilbert, Thomas), 53. Huberdeau (Bjugstad, Campbell)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Hunwick, Sarich, Guenin, Holden – Landeskog, Stastny, MacKinnon – O´Reilly, Duchene, Parenteau – McGinn, Mitchell, Talbot – McLeod, Cliche, Bordeleau
    Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Campbell, Gilbert, Kulikov, Gilroy, Mottau, Gudbranson – Huberdeau, Bjugstad, Fleischmann – Kopecký, Goc, Hayes – Upshall, Barkov, Boyes – Hayes, Matthias, Barch

Rozhodčí: Kowal, Kozari – McElman, Nelson

Diváci: 17 321