Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Záhřeb 4:0 (kon.)
Ufa – Doněck 2:3 (0:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Minsk 5:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Riga – Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Neděle 17.11.2013, 11:00 • Sibir Sports Complex (kapacita 7500 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (13:37:13)

Nejvíce času na ledě: Vjačeslav Bělov 21:12 – Jevgenij Medvěděv 23:22

Branky a nahrávky: 36. Pesonen (Heshka, Medvěděv), 60. Bodrov (Těreščenko). Rozhodčí: Soin, Anisimov – Misjur, Raming. Diváci: 7400.

Dnešní utkání nabídlo hodně opatrný hokej, domácí Novosibirsk nakonec přestřílel své soupeře drtivým rozdílem 48:21, Barulina v brance Kazaně ale domácí borci nedokázali překonat ani jednou!

Skóre otevřel v závěru druhé třetiny Janne Pesonen, který chytře tečoval střelu Heshky. Další gól jsme viděli až v půl minuty před koncem, když se do prázdné branky trefil Jevgenij Bodrov.

Kazaň si tak po dvou porážkách připisuje důležitou výhru, čímž si upevňuje výsadní postavení v tabulce Východní konference, Novosibirsk zůstává čtvrtý.

Kazaň vstřelila branku!
    Akce domácích při vlastní powerplay nebyla vůbec úspěšná, hosté rychle vyrazili s pukem dopředu, gól do prázdné branky nakonec vstřelil JEVGENIJ BODROV! Asistence: Alexej Těreščenko.

59:12
    Kazaň si bere oddechový čas.

59:12
    Koskinen je na střídačce, domácí zkusí štěstí v šesti!

58:24
    Stapleton je na ledě, Kazaň hraje v plném počtu.

57:55
    Domácí se nemohou dostat do nějakého většího tlaku.

57:07
    Svitov po malé chvíli odjíždí po svých na střídačku, domácí trenér krátkou pauzu alespoň využil k neplánovanému time-outu.

57:07
    Barulin a jeho další zákrok, tentokrát proti střele od modré čáry. Na ledě ale zůstal v bolestech ležet Alexander Svitov.

56:24
    Velká šance pro domácí na srovnání, Tim Stapleton je vyloučen za hákování.

55:22
    Dlouho teď ležel puk před brankou Sibiru, než si ho Koskinen stáhl do své moci.

54:27
    Barulin si připisuje další zákrok, tentokrát střílel Kopejkin.

53:24
    Oleg Gubin se dostal do šance v těsné blízkosti Barulinovy branky, brankáře Kazaně ale opět předvedl svou extratřídu.

52:06
    Čas plyne opravdu hodně rychle, v posledních minutách hry se hraje především před Barulinem.