Rov. Guinea – Španělsko 1:2 (kon.) | Honduras – Brazílie 0:5 (kon.) | Lucembursko – Černá Hora 1:4 (kon.)
Lucembursko
1:4 (0:1)
Černá Hora
Neděle 17.11.2013, 19:00 • Stade Josy Barthel (Lëtzebuerg (Luxembourg)) • Reprezentační zápasy

Přátelské utkání mezi Lucemburskem a Černou Horou je za námi a nakonec v něm padlo až pět branek. Černohorci potvrdili roli favoritů a radují se z vysokého vítězství 1:4.

Z mé strany je to k utkání už vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště. (20:50:59)

90+1
    Domácí se už v nastaveném času vrhají do útoku.

90
    Již začala plynout poslední minuta řádné hrací doby, je otázkou, zda rozhodčí ještě něco nastaví.

88
    Pokutový kop však není proměněn a tak se skóre nemění. To může domácí fotbalisty mrzet.

87
    Pokutový kop si dnes vyzkouší také domácí, kteří mají jedinečnou šanci snížit.

87
    Dokonce je jeden z hostů oceněn žlutou kartou.

87
    Další standardní situace a nyní je pozice o to nebezpečnější, dočkají se Lucemburci snížení?

85
    Domácí se ještě tlačili do zakončení, soupeři však zastavili akci faulem.

84
    Přátelské utkání jistě splnilo oběma trenérům to potřebné, Černá Hora však potvrdila své kvality a svého soupeře přehraje rozdílem třídy.

81
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Definitivní rozhodnutí je zřejmě zde, hosté přidávají čtvrtou branku a s tím už Lucemburci nic neudělají. O tento gól se postaral MARKO ČETKOVIČ.

79
    Po dlouhé době evidujeme střelecký pokus, kulatý nesmysl sice neletěl mezi tři tyče, ale i tak se jedná o příjemné oživení zápasu.

78
    Hosté po odpískání mohou rozehrávat z vlastní poloviny.

76
    Hosté nyní mají míč plně ve své moci a zdá se, že si výsledek zápasu pohlídají.

74
    Černá Hora se tlačila do zakončení, vše však obrana Lucemburska zvládla a navíc bude vhazovat.

73
    Hosté drží míč na vlastní polovině.

71
    Ve druhém poločase se nám tak s brankami roztrhl pytel a stále nám do jeho konce zbývá minimálně dvacet minut.

69
    Tak Černohorci si situaci evidentně komplikovat nechtějí, třetí brankou v zápase opět odskakují soupeřům na rozdíl dvou branek a jejich vítězství je tak opět mnohem reálnější. Střelcem branky je MILAN JOVANOVIČ

69
    První branka Lucembursku evidentně prospěla, domácí hráči se totiž tlačí opět na útočnou polovinu soupeře.

Jozef Valenčík

Branky: 67. Deville – 38. Baša (pen.), 58. Zverotič, 69. Jovanovič, 81. Četkovič