Helas Brno – Balticflora Teplice 0:4 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Benago Praha 3:7 (kon.) | Kladno – Chrudim 0:3 (kon.)
Hradec Králové – Vysoké Mýto 6:0 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
0:3 (0:3)
FK Chrudim
Pátek 29.11.2013, 20:30 • MSH Kladno • 1. Futsal liga

Futsalisté Chrudimi zvládli na výbornou první poločas a během dvaceti sekund rozhodli o své výhře, v závěru svůj náskok pojistili a zaslouženě získávají další tři body, na kontě už jich mají třicet. Satani ale předvedli velmi dobrý výkon hlavně ve druhém poločase a prohra pouze o tři branky se dá považovat za částečný úspěch. Domácí si nějaké šance vypracovali, jenže je nedokázali zužitkovat. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:00:01)

40
    Müllerova rána je velmi nepřesná.

40
    Do konce chybí 33 vteřina hosté mají už pátý faul, standardka pro domácí.

40
    Domácí dohrávají na vlastní polovině a snaží se skórovat, za svůj výkon by si určitě branku zasloužili.

39
    Koudelka znovu fauluje a koleduje si o druhou žlutou kartu, hosté mají čtyři fauly.

39
    Domácí s přehledem dohrávají utkání, nyní ale přišli o míč.

39
    Chrobák ve velké šanci, ale netrefil Žďánského branku ideálně.

38
    Domácí mají čtyři fauly, hosté tři.

37
    Z následného přímého kopu přestřeluje Junek hostující branku asi o metr.

37
    Žlutá karta také pro Koudelku po faulu na unikajícího Junka.

37
    Žluté karty na obou stranách. Dostávají ji domácí Müller a hostující Chmelík.

36
    Müller dobře vystřelil, nicméně brankář Ždánský vyráží nohou.

35
    Abrhám střílel do prázdné branky, ovšem Vašák nešťastně proběhl po brankové čáře a v podstatě vytěsnil balón z branky! Největší šance domácích v zápase!

35
    Frič nenašel svou přihrávkou Chrobáka, Chrudim znovu drží balón ve své moci.

34
    Dočkali jsme se první žluté karty, dostává ji domácí Junek. Oba týmy mají dva akumulované fauly.

33
    Utkání plyne velmi rychle, Chrudim zkušeně brání.

33
    Hosté jsou u míče, další střelu Mareše zlikvidoval Konečný. Chrudim se ale do zakončení příliš netlačí.