Benátky n/J – Beroun 5:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:2 (kon.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:0 (kon.)

Kloz (UNL) – Kostúr (KAD) (20:14:33)

Tři slepené góly ve třetí třetině zajistily Lvům tříbodový zisk ze severočeského derby proti Kadani. Vítěznou branku si připsal aktivní Kloz, gólman Orct pak vychytal čisté konto.

60:00

59:29
    Mazanec vyhazuje přes všechny čáry a oba celky mohou vystřídat.

58:46
    Vobořil podržel kotouč za vlastní brankou, Ústí už v klidu dohrává utkání...

58:13
    Černý pálil tvrdě z mezikruží, beton Kostúra se nyní musel činit!

57:56
    Závar před Kostůrem! Puk málem proskákal až do sítě...

57:49
    Vyloučen Prošek (KAD) za hákování.

57:17
    Tůma se málem dostal k puku před brankou, Kostúr musel být v pozoru.

56:49
    Ústí kontroluje hru, Kadaň se už patrně nevzmůže na odpor.

56:06
    Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí trest Hammerbauer (KAD).

54:42
    Ústecká Zlatopramen Arena nějak ožila, s pomocí fanoušků z Drážďan je hned na stadionu atmosféra o poznání živější.

53:46
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    To jsou věci, žlutomodří se ve třetí třetině už potřetí prosazují. MARTIN BARÁNEK si sám vytvořil prostor v mezikruží a přesným zásahem překonal Kostúra. Bez asistence.

52:50
    Ústí ve třetí třetině přitlačilo a hned dvakrát překonalo do té doby jinak jistého brankáře Matúše Kostúra. Jak na to zareaguje Kadaň?

52:17
    Roubík dostihl kotouč a bekhendem vystrašil Kostúra.

50:58
    Tak tohle byla rychlovka! Ihned po buly se dostal k puku TOMÁŠ VÁVRA, který střelou za modrou doslova překvapil Kostúra. Asistence: Jan Alinč, Tomáš Rod.

50:47
    Tohle byla sólovka ústeckého forvarda JANA KLOZE! Ten se sám uvolnil v útočné třetině, dostal se přes dva protihráče, najel si na střed a pohotovým tahem prostřelil Kostúra. Asistence: Zbyněk Sklenička.