Benátky n/J – Beroun 5:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:2 (kon.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:0 (kon.)
Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 30.11.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

Toť ze ŠKO-ENERGO Arény vše. Hezký večer. (19:40:01)

STŘELY NA BRÁNU VE TŘETÍ TŘETINĚ (CELKEM)

BK Mladá Boleslav: 11 (32)

HK Hokej Šumperk 2003: 5 (22)

Šumperk byl v první třetině dobrým soupeřem, ale Boleslav předvedla svou kvalitu. Zápas definitivně zlomila na začátku druhé třetiny. Tu poslední už domácí odehráli v pohodě, dalo by se říci na půl plynu.

60:00

59:37
    Buly před Vajnerem. Stadion už pomalu děkuje hráčům za vítězství.

58:57
    Starý se do toho opřel, ale přestřelil.

58:37
    Nepřesně zakončený útok Šumperka, na druhou stranu už míří hráči v bílém.

57:38
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

57:26
    Až teď.

57:16
    Hokejistům Šumperka se nedaří proniknout přes půlící čáru.

56:23
    Icing hostů.

56:12
    Šumperk hýří na území soupeře aktivitou.

55:56
    Roman Will chytá. Ještě za jeho zády vznikla malá strkanice.

54:57

54:31
    Hosté odpravili puk do střední zóny.

54:04
    Klimenta šikovně a obětavě dostal puk do útočného pásma. Jeho spoluhráči se tak mohou rozestavit do přesilovkového vzorce.

53:30
    Zápas sleduje 2150 platících.

53:27
    Šumperk podruhé vyhazuje.

52:57
    Martin Dudáš (SUM) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

David Bohata

Branky a nahrávky: 4. Výborný (Nouza), 16. Lenc (Klimenta, Broš), 23. Výborný (Toman), 24. Demel (Broš)

BK Mladá Boleslav: Will (Valent) – Němeček, Toman, Ovčačík, Bohunický, Protivný, Pojkar, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Lenc, Broš, Klimenta – Kubica, Vrbata, Starý – Musil, Demel
    DRACI PARS ŠUMPERK: Šťůrala (24. Vajner) – Novotný, Holík, Sedlák, Dudáš, Gewiese, Tesařík – Půhoný, Plášek, Haas – Žalčík, Moskal, Staněk – Červenka, Skoumal, Brunec – Langr, Chomič, Cink

Rozhodčí: Petružálek – Bosák, Šmika