Technika Brno – Břeclav 2:6 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 3:2 (2:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)
Přerov – Frýdek-M. 6:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 1:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Klatovy 5:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 4:2 (kon.) | Vsetín – Orlová 2:3 (kon.)
Bílina – Pelhřimov 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 2:1 (kon.) | Sokolov – Tábor 2:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Milevsko 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Jindř. Hradec 5:3 (kon.)

Vrchlabí vstřelilo branku!
    Zřejmě rozhodující branku zápasu střílí hostující FILIP – 2:5! Asistence: Fořt a Jakubec.

40:01

40:00

33:06
    Dvoubrankové vedení vrací na stranu Vrchlabí po samostatné akci BŘEZINA – 2:4! Bez asistence.

26:04
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Domácí však vzápětí upravují opět na rozdíl jediné branky, puk do sítě dostal REDLICH – 2:3! Asistence: Landa.

24:00
    Máme zde třetí branku hostujících hokejistů, jejím autorem je JIRKŮ – 1:3! Asistence: Lukáš Poskočil.

20:01

20:00

18:25
    Vrchlabští ještě do první přestávky otáčejí skóre ve svůj prospěch, druhou ránu do domácí sítě zasadil v přesilové hře VONDRÁČEK – 1:2! Asistence: Hamerský.

11:39
    Hostující mužstvo se také dočkali vstřelené branky a smazalo těsný náskok Řisut. Autorem vyrovnávacího gólu je PATRIK FOŘT – 1:1! Asistence: Filip a Vondráček.

06:25
    Domácí se dostávají do vedení v sedmé minutě zápasu, přesilovou hru dokázal využít TOMÁŠ – 1:0! Asistence: Redlich.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Flégl

Branky a nahrávky: 7. Tomáš (Redlich), 27. Redlich (Landa) – 12. Fořt (Filip M., Vondráček), 19. Vodráček (Hamerský), 24. Jirků (Poskočil), 34. Březina, 52. Filip (Fořt, Jakubec)