Čerepovec – Dynamo Moskva 3:2 (1:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Dynamo Moskva
Sobota 30.11.2013, 14:00KHL

Dnešní utkání je u konce a bod navíc v něm nakonec asi spravedlivě získávají hráči domácího mužstva, když v samostatných nájezdech byl jediným úspěšným střelcem Nikolaj Žerděv. Čerepovec tak vítězí nad Dinamem Moskva 3:2 po samostatných nájezdech. (16:26:46)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Rozhodující nájezd proměnil NIKOLAJ ŽERDĚV.

Karpov to udělal hezky, ale Štěpánek ještě lépe a vyrazil útočníkovi hostí puk z hokejky.

Videll Linus neprostřelil Jerjomenka a hosté tak dostávají příležitost srovnat stav.

Také Maxim Pestuško volil střelecké zakončení a i tento pokus Štěpánek likviduje.

Nikolaj Žerděv svou střelu proměňuje a domácí vedou 1:0.

Střelecký pokus Leo Komarova Štěpánek kryje.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězí dnešního utkání nerozhodlo ani prodloužení a tak budeme svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

62:25
    Hráči Čerepovce drží útočnou třetinu, ovšem Moskva je nepouští do zakončení.

61:58
    Dnešní utkání sleduje 5600 diváků.

61:09
    Další zákrok domácího gólmana a další buly v pásmu Severstalu.

60:44
    Po vhazování před Štěpánkem mají kotouč na svých hokejkách hráči domácího mužstva.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku a zaznamenali ji na samotném začátku při přesilové hře hosté, kteří tak vyrovnali stav utkání na 2:2 a vynutili si prodloužení. Závěr třetiny nic zajímavějšího nepřinesl a tak se bude muset rozhodnout v prodloužení, případně samostatných nájezdech.

60:00

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 31. Stoljarov (Bušujev, Nikoncev), 40. Nikoncev (Videll, Jevsejenkov), rozh. náj. Žerděv – 28. Babenko (Komarov), 41. Glazačev (Sojin, Babenko)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Kasutin)– Andersen, Guskov, Popov, Stasenko, Jevsejenkov, Kiselevič, Svijazov – Nikoncev, Videll, Bušujev – Stoljarov, Berdnikov, Žerděv – Kazakovcev, Kovyršin, Bučněvič – Zamčenko, Antipov, Černov, Monachov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Barzman) – Graňák, Višněvskij, Rjazancev, Mironov, Jalasvaara, Solovjov, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Sojin, Babenko, Glazačev – Kokarev, Mosaljov, Pestunov – Volkov, Sopin, Korjagin, Karpov.

Rozhodčí: Anisimov, Ščenjov – Metalnikov, Sirotkin