Boston – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (0:2 po s.n.)
Detroit – Florida 1:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (po pr.) | Washington – Nashville 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 2:5 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – NY Islanders 3:0 (kon.)
Los Angeles Kings
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
New York Islanders
Neděle 08.12.2013, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z tohoto utkání NHL vše, pokud jdete spát, tak dobrou noc, pokud už ne, mějte hezkou neděli a u dalších přenosů na shledanou. (07:14:52)

Československá stopa v utkání:
    Do utkání dnes nenastoupil žádný zástupce ČR, nebo SR.

Trestné minuty: 14:16

Utkání končí a z vítězství 3:0 se radují domácí Kings. Ti si i ve třetí části udrželi mírnou převahu a když dal Brown na 2:0, bylo patrně rozhodnuto. V úplném závěru ještě pečetil výhru Toffoli střelou do prázdné branky. Hvězdou týmu se určitě stal Martin Jones, který vychytal svou první nulu v NHL!

60:00

59:58
    Matt Carkner a Colin Fraser se do sebe pustili a rozhodčí tak mají ještě nějakou práci. Matt Carkner obdržel dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost, domácí Colin Fraser dvě minuty za hrubost.

59:40
    Hosté se snaží dát alespoň čestný gól, s největší pravděpodobností jim ale nebude přáno.

58:56
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Hosté ztratili v pásmu puk, Richards posunul na zcela volného TYLERA TOFFOLIHO a ten dovezl puk do opuštěné branky. Asistence: Mike Richards, Drew Doughty.

58:17
    Poulin je na střídačce, začala power play Islanders.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:31
    Kings drží hru v pásmu Islanders a i když nepřichází střelba, čas rychle ubíhá a to domácím bohatě stačí.

56:20
    Hostům už mnoho času nezbývá, snaží se proto o aktivnější způsob hokeje, stále vśak naráží na dobrou obranu LA.

55:39
    Trochu rozháraná pasáž hry, která vyvrcholila zákrokem Jonese a rychlým přesunem před Poulina. tam krkolomným způsobem zakončoval Richards, ale Poulin nalezl puk v lapačce.

54:42
    Stollovi vypršel trest, oba týmy teď hrají v pěti.

54:07
    Richards se zmocnil puku a v oslabení vyrazil na zteč. Střelou přes obránce trochu vystrašil gólmana, stav je ale stále 2:0.

53:28
    Vanek je zpět ve hře, začala zkrácená přesilovka Islanders.

53:13
    Kopitarovi utekl puk do středního pásma, Kings musí začínat od nuly.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 33. Kopitar (Martinez), 51. Brown (Stoll, Williams), 59. Toffoli (Richards, Doughty)

Los Angeles Kings: Jones (Scrivens) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Regehr, Mitchell, Martinez – Carter, Kopitar, King – Williams, Stoll, Brown – Toffoli, Richards, Nolan – Frattin, Fraser, Vey. Trenér: Darryl Sutter.
    New York Islanders: Poulin (Nilsson) – Hamonic, MacDonald, Hickey, de Haan, Carkner, Ness – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Nelson, Bouchard – McDonald, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: Devorski, Hebert – Nansen, Racicot

Diváci: 18 118