Vladivostok – Minsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Chabarovsk – Záhřeb 4:3 (1:0 po s.n.) | Novokuzněck – Spartak Moskva 2:1 (po pr.)
Novosibirsk – Doněck 2:3 (kon.) | Lev – Mytišči 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 3:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 6:4 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 5:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Admiral Vladivostok
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 08.12.2013, 07:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

Napínavé střetnutí je u konce. Admiral sice vedl po první části už 2:0, nicméně běloruský celek zabojoval a nakonec dokázal srovnat. V prodloužení branka k vidění nebyla a po nájezdech nakonec vítězí domácí Admiral, když jedinou branku v této loterii vsítil hned v první sérii Bergfors. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (09:32:39)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem branky je NICKLAS BERGFORS.

Zbyněk Irgl si však na gólmana Ivannikova také nepřišel a domácí proto nakonec vítězí.

Jenže ani Lisin netrefuje branku a nyní musí dát Irgl.

Na druhé straně netrefuje branku ani Materuhin a domácí tak mohou rozhodnout.

Velmi rychle se rozjel Ugarov a míří těsně vedle.

Na druhé straně nevyzrál Platt na Ivannikova, který nahradil v brance Hovinena.

Jako první se rozjel Bergfors a s přehledem překonává Šelepňova – 1:0.

64:32
    Drugov vypálil od modré čáry jen do Šelepňov, oba celky se nájezdům pravděpodobně již nevyhnou.

63:57
    Hosté v závěru tlačí svého soupeře, celou situaci dokázal vyřešit Porseland.

63:12
    Po střele Kaljužnijho zasahuje dobře Hovinen.

62:58
    Admiral se dostal do útočné třetiny, ovšem nájezdy jsou v tuto chvíli velmi blízko.

62:34
    Gračjov se pokusil projít středem, jenže byl perfektně odstaven od kotouče. Publikum skanduje: Admiral, Admiral!

61:32
    Kaljužnij se už dostával k dorážce před Hovinenem, od puku ho dokázal odstavit Porseland. Po další střele od modré zasahuje domácí gólman jistě.

60:42
    V úvodu prodloužení se hraje velmi opatrně a nikdo nemá výrazně navrch.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 9. Schütz (Bergfors, Gynge), 18. Berbašev, rozh. náj. Bergfors – 38. Surový (Krajíček, Platt), 44. Platt

Admiral Vladivostok: Hovinen (Ivannikov) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Commodore, Zemčjonok , Vorobjov, Antropov – Lisin, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Lesnuchin, Drugov, Gračjov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov
    HC Dinamo Minsk: Haugen (54. Šelepňov) – Nogačjov, Krajíček, Lintner, Sinkevič, Kaznaděj, Usenko, Šeleg – Kaljužnij, Irgl, Stas – Platt, Surový, Matěruchin – Kirjuščenkov, Kitarov, Jefimenko – Lopasčuk, Dadonov, Zacharov, Protasenja.

Rozhodčí: Beljaev, Buturlin – Sivov, Novikov