Jihlava – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Olomouc – SHK Hodonín 14:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:7 (kon.)
Třinec – Přerov 7:0 (kon.) | Chomutov – Písek 10:3 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Letňany – Ústí n/L 6:5 (kon.)
HC Olomouc
14:1 (4:1, 8:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 08.12.2013, 10:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (12:10:40)

59:18
    Hra vysokou holí jednoho z útočících hráčů a hra je vykázána do středního pásma.

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:47
    Tak tu ještě máme dvojité vyloučení na straně hostů. za krosček je na dvě minuty vyloučen Matěj Ščecina (HOD) a za vysokou hůl je na trestnou poslán Ondřej Veselský (HOD).

58:07
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora přidává čtrnáctou branku, když se po nahrávce Pěchy z rohu kluziště prosazuje svou střelou JOSEF PODLAHA, který tak kompletuje svůj dnešní hattrick. Asistence: Matěj Zabloudil, Michal Horký.

56:47
    Domácí tým v dalším útoku zastavil pomezní rozhodčí.

55:09
    Mader nahrál do jízdy MICHALA HORKÉHO, který svou tvrdou ránou z levého kruhu propálil Holíka. Asistence: Petr Mader.

54:00

52:56
    Škriba vystřelil na Nádvorníka, který jeho střelu vyráží svou vyrážečkou.

52:10

51:56
    Michal Horký (OLO) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

51:45
    Domácí hráči teď ani na třikrát nedokázali trefit prázdnou bránu.

50:09
    Mora střídá své brankáře. Místo Tobiase Urbana nastupuje Pavel Nádvorník.

50:06
    A Matěj Hrachovský (HOD) znovu putuje na trestnou lavici, když je tentokráte vyloučen na dvě minuty za hákování.

49:50
    Beier se snažil překvapit hostujícího brankáře zpoza brány, ale situaci na poslední chvíli zachránil Hrachovský.

48:43
    Dva na jednoho ujížděli teď hostující hráči a Hrachovský vzal veškerou zodpovědnost na sebe svou střelu, ale Urban dokázal jeho střelu ukrýt ve své výstroji.

48:27

48:11
    Za hrubost jsou na dvě minuty současně vyloučeni Miroslav Skopal (OLO) a Róbert Obtrlík (HOD).

47:43
    Husták se dostal do dobré pozice mezi kruhy, ale jeho střela trefuje před ním stojícího hráče.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Skopal (Mader, Husták), 10. Skopal (Pěcha, Husták), 13. Zabloudil (Podlaha, Horký), 15. Pěcha (Skopal, Mader), 21. Dajčar (Horký), 23. Podlaha (Horký, Zabloudil), 25. Zabloudil (Beutl, Dajčar), 25. Urban M., 30. Husták (Skopal, Hajšman), 32. Hajšman (Urban M.), 36. Pěcha (Husták, Skopal), 36. Podlaha (Horký, Beutl), 56. Horký (Mader), 59. Podlaha (Zabloudil, Horký) – 9. Hrachovský (Škriba)

HC Olomouc: Urban T. (51. Nádvorník) – Beutl (C), Štreit, Janků, Píska, Mader, Galvas – Horký, Hajšman, Urban M., Pěcha, Skopal, Dajčar, Podlaha, Wolf, Zabloudil, Beier, Husták.
    SHK Drtiči Hodonín: Lekeš (25. Holík) – Bureš, Borot, Ščecina, Obrtlík, Bílek, Hrachovský (C), Špírek – Smetková, Veselský, Veselý, Sedláček, Pavka, Škriba, Mudrych, Chalupa, Machálek.

Rozhodčí: Novotný – Doleček, Šimčík.