Lyon – Remeš 3:2 (kon.) | Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po pr.)
Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Évian TG – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:2 (kon.)
Troyes – Tours FC 3:2 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Středa 18.12.2013, 20:55 • Parc des Princes (Park Princů), Paříž (48 527 míst) • Francouzský Ligový pohár

To jde od nás pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a přejeme dobrou noc. (23:29:03)

Paris Saint-Germain postupuje do čtvrtfinále.

Domácí od začátku plnili roli favorita úspěšně, jenže neproměňovali šance. Přišlo uklidnění v podobě prvního gólu, ale nervozita se opět dostavila. Konkrétně v osmasedmdesáté minutě, kdy vyrovnání zařídil Erding. Paris SG mělo zejména v prvním poločase navrch, ale své protiútoky nedokázalo přetavit v gólové příležitosti.

Končí osmifinálové utkání mezi Paris Saint-Germain a AS Saint-Étienne. Rozuzlení základní hrací doba nepřinesla, a proto došlo na prodloužení. V něm se povedlo Cavanimu vsítit rozhodující branku na 2:1.

120
    Probíhá poslední minuta zápasu. Domácí tým je velmi blízko k postupu do čtvrtfinále.

A je to jasné! Do dalšího kola ve Francouzském ligovém poháru postupuje Paris Saint-Germain. Nebo se snad stane zázrak a Saint-Étienne otočí skóre? Vyrovnání by přineslo penaltový rozstřel.

118
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    K penaltám pravděpodobně nedojde. Verratti uvolnil nádhernou přihrávkou Menéze, jenž následně naservíroval míč na volného EDINSONA CAVANIHO, pro kterého už nebyl problém uklidit míč do odkryté branky.

118
    PSG kombinuje kolem pokutového území hostů

116
    Saint-Étienne již nikam nespěchá. Pravděpodobně si věří na penaltový rozstřel.

114
    Verratti s Menezem vykombinovali hostující obranu a uvolnili v pokutovém území Pastoreho. Jeho centr na úroveň malého vápna stačil zblokovat a následně odkopnout do bezpečí Perrin.

112
    Hosté poslali v krátkém časovém sledu do pokutového území PSG řadu centrů. Nicméně žádný nevedl k brankové příležitosti.

110
    Jestliže zápas dospěje až k penaltovému rozstřelu, budou šance na postup 50 na 50. Kdyby PSG zakončilo svojij pouť ligovým pohárem už v osmifinále, bylo by to velké překvapení.

Volný přímý kop pro Saint-Étienne z levé strany.

Mírně navrch má Paris SG, ale na vážnější šanci stále čeká.