Rayo Vallecano – Valladolid 3:1 (kon.) | Valencia – Tarragona 1:0 (kon.) | Espanyol – Real Jaén 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Celta Vigo 4:0 (kon.)
Rayo Vallecano
3:1 (1:1)
Real Valladolid
Čtvrtek 19.12.2013, 19:30 • Estadio del Rayo Vallecano (Madrid) • Španělský pohár

Tak a máme tu konec. Fotbalisté Valladolidu šli po půl hodině hry do vedení a vypadalo to s nimi dobře, soupeř totiž potřeboval vsítit hned dvě branky. Vallencano ještě do poločasu srovnalo a i hned po přestávce se musel pakovat předčasně do kabin po červené kartě střelec jediné branky Realu Guerro po nesmyslném oplácení. Hosté sice bojovali a drželi postupový výsledek až do samého závaru, o jejich osudu rozhodl rohový kop v 87. minutě. Rayo navíc pojistilo svůj náskok v samém závěru zásluhou Buena a postupuje tak do osmifinále. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (21:22:47)

90+3
    Alcatraz byl ostře atakován a nakonec musí být odnesen na nosítkách, už se hraje přesčas.

90+2
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Tak a je rozhodnuto. Po dlouhém pasu za obranu vybojoval míč u koncové lajny Bangoura a poslal ho zpětně před branku. Castillo sice promáchl, ovšem následně se k míči dostal ALBERTO BUENO CALVO a střelou pod brankářem Jaimem rozhoduje tento duel.

90+1
    Útočný faul Realu, Castillovi se pochopitelně nechce z trávníku.

90
    Po stříleném centru z levé strany proletěl balón asi o metr vedle levé tyče. Nastavují se tři minuty.

89
    Po rychlém brejku domácích to zkusili stejným způsobem také hosté, ovšem brankář Cobeño drží balón ve svých rukavicích.

88
    Hosté se snaží zoufale v oslabení útočit, jenže jim to není nic platné.

87
    Teď už ale neodolali. Po rohovém kopu z levé strany se zjevil ve středu malého vápna ADRIÁN GONZÁLEZ MORALES a svou druhou branku otáčí průběh zápasu! Tak se to domácím přeci jen povedlo.

87
    Hosté působí týmovým dojmem a při každém úspěšném zákroku si plácnou.

86
    Baraja na poslední chvíli odkopl míč do bezpečí na autové vhazování.

85
    Nicméně následný pokus letí nad horní tyčku a domácí trenér to nes dost nelibě, nyní hodil o zem zřejmě židlí, přesně to ale říci nemůžu.

84
    Po faulu na Embarra tu máme nebezpečnou standardní situaci zhruba z dvaadvaceti metrů.

83
    Další střely blokuje hostující obrana.

82
    Z více jak dvaceti metrů vypálil Embarra, Jaime je u levé tyče včas.

81
    Další závar v pokutovém území hostů, nic se ale neděje.

80
    Po následném rohovém kopu Castilla chytá míč ve vzduchu s přehledem Jaime.

79
    Jedn z odmácích hráčů tečoval míč těsně před Jaimem, ovšem jen velmi lehce do jeho náruče.

78
    Po centru do vápna propadl míč až na zadní tyč, kde ho akribaticky posílá těsně nad branku Adrián.