60:14
    Tým HC Csíkszereda dal gól!
    A je rozhodnuté! Pred bránou HC sa najlepšie zorientoval ZSOMBOR MOLNÁR a prekonal Krajčoviča. Asistencie: Jozef Hrubý, Mike Danton.

60:11
    Predĺženie sa začalo, hostia v ńom ešte budú hrať početnú výhodu 4:3 minútu aj 10 sekúnd.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

A je koniec! Skončila sa nám základná hracia doba, po ktorej je stav nerozhodný 4:4. Nové Zámky v nej dokázali využiť dve početné výhody a tak ideme do predĺženia!

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Šiška výborne vyviezol puk až do súperovej tretiny.

59:11
    A je tu vylúčenie na strane domácich! Molnár sa tlačil pred bránu, no tam ho fauluje Frolík a odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

58:20
    Prebiehajú nám už posledné 2 minúty tretej tretiny, puk je v strednom pásme.

58:00
    Papp sa oprel do strely od modrej čiary a Krajčovič iba reflexívne vyráža!

57:40
    ihneď po góle sa hostia vrhli do domácej tretiny.

57:14
    HC Nové Zámky dali gól!
    Nádherná akcia domácich po ktorej je vyrovnané! Štefanka prihral Podstavekovi, ten z prvej našiel pred bránou úplne voľného MAREKA DUBCA a ten do prázdnej brány vyrovnáva! Asistencia: Albín Podstavek, Miroslav Štefanka.

56:42
    Dubec síce dorazil puk za Ruczujov chrbát, no hlavný rozhodca už predtým pískal a hra bola prerušená, gól tak pochopiteľne neplatí!

56:30
    Puk je teraz za bránou domácich a tí striedajú.

55:55
    Hurtaj bol od puku odzbrojený a Danton ho vyhadzuje cez všetky čiary.

55:21
    Ružička sa dostával do dobrej príležitosti, no v bekhendovom zakončení mu v rozhodujúcej chvíli zabránil hosťujúci hráč a ten je vylúčený za hákovanie.

54:50
    Krajčovič si pripisuje svoj prvý zákrok v dnešnom stretnutí a to po strele Nováka.

53:55
    Nové Zámky prevzali iniciatívu a svojho súpera teraz nepúšťajú vôbec k ničomu. Do konca stretnutia nám však už nezostáva veľa času.

53:18
    Domáci nedokázali prekonať Ruczuje teraz ani na 3 krát. Najprv to skúšal Ružička, po ňom Korytko a nakoniec aj Polčík! Ruczuj však drží svoj tím.