Vladivostok – Petrohrad 5:4 (1:0 po s.n.) | Chabarovsk – Jaroslavl 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Mytišči 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Čerepovec 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Magnitogorsk – HC Slovan 6:2 (kon.)
Ufa – Riga 4:3 (po pr.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 4:3 (2:1 po s.n.)
Viťaz – Barys 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 6:4 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 03.01.2014, 07:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Je tu konec dnešního utkání, ze kterého odchází šťastnější domácí Amur Chabarovsk. Lokomotiv byl sice celý zápas lepším týmem, jenže hokej se nehraje na krásu, ale na góly, které stříleli domácí hráči. Kronwall ještě při power play snížil na 1:2, ale to už hostům nebylo nic platné.

Děkuji za sledování dnešního online přenosu a těším se příště na počtenou. (09:07:16)

60:00

59:16
    A hosté mají zřejmě po nadějích. Za držení putuje na trestnou lavici Alexej Vasiljev (JAR).

58:54
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Tak nakonec ano! STAFFAN KRONWALL snižuje prudkou ranou a Lokomotiv stále žije! Bez asistence

58:42
    Obrovský tlak hostů, ale nevím, jestli to bude stačit.

57:23
    Lokomotiv bude pokračovat v šesti hráčích v poli!

57:23
    Oddechový čas pro hosty.

57:23
    Jedna přesilová hra skončila a druhá začne. Domácí nabízejí Jaroslavli zbytečnou možnost ke srovnání. Za krosček vyloučen Dmitrij Lugin (CHA).

56:23
    Domácím se snaží vyhazovat puky ven z pásma a Lokomotiv stojí hodně sil vracení se zpět.

55:15
    Alexandr Loginov (CHA) zbytečně oslabuje svůj tým. Dostává dvě minuty za zdržování hry.

53:56
    Zakázané uvolnění Lokomotivu a vhazuje se po pravici Kolesnika.

52:57
    Zbývá sedm minut do konce zápasu a sedm minut na to, aby Jaroslavl udělala něco s tímto výsledkem.

52:32
    Musatov udělal velký oblouk v útočném pásmu, ale jeho střela byla tečovaná a končí v ochranné síti.

51:35
    Amur má puk na svých holích a v klidu střídá.

50:03
    A navíc je v rozehrávce hostů mnoho nepřesností. Další zakázané uvolnění.

48:55
    Lokomotivu už se krátí čas a stále svítí na světelné tabuli skóre 2:0 pro domácí.

47:36
    Hosté jsou stále aktivnější, ale to jim není nic platné, když nedokáží vstřelit gól.