Skalica – Nitra 0:7 (kon.) | Žilina – Poprad 4:1 (kon.) | Zvolen – Košice 1:3 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Piešťany – Martin 3:1 (kon.)
HKM Zvolen
1:3 (1:0, 0:3, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 05.01.2014, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa nám stretnutie medzi Zvolenom a Košicami. O osude celého zápasu sa rozhodlo prakticky medzi 23. a 25. minútou kedy Košičania tromi gólmi otočili duel a už si tri body z rúk nepustili.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemny zvyšok predĺženého víkendu. (19:08:24)

60:00

59:35
    Pri puku Košičania, zápas sa len dohráva.

59:19
    Puk sa nachádza v strednom pásme, dnes sa už zrejme nič nestane.

58:07
    Ondrej Gmitter šiel prakticky od polovice ihriska úplne sám na Mareka Šimka, snažil sa mu puk zasunúť pomedzi betóny, ale nebol úspešný!

57:27
    Dominik Riečický dnes dostal už hádam tretiu bombu priamo do masky, ktovie, či ju po zápase nebude musieť skladať ako puzzle.

56:10
    Dalibor Bortňák mohol teraz radšej asi strieľať ako zbytočne nahrávať. Zvolen to už dnes zrejme neotočí.

55:14
    Tak ako sa mi v prvej tretine dnešný hokej páčil, ďalšie dve veru patria do šedého extraligového priemeru.

54:59
    Dnešné stretnutie sleduje 2 450 divákov.

54:20
    Jaro Obšut elegantným bodyčekom prišpendlil na mantinel Ondreja Gmittera a vyslúžil si za to veľký potlesk zvolenského publika.

53:31
    Dalibor Bortňák v obrovskej šanci tesne míňa svätyňu Dominika Riečického!

52:27
    Tomáš Škvaridlo vystrelil z ľavej strany, ale jeho pokus nemal potrebnú razanciu.

51:27
    Puk končí na košickej hráčskej lavici, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

51:00
    Richard Jenčík išiel sám na Mareka Šimka, ale zvolenský brankár ho výborne betónom vychytal!

50:32
    Košice s piatimi hráčmi.

50:18
    Domáci to teraz pálili na košickú bránu zo všetkých strán, ale nie a nie to tam padnúť.

50:06
    Škvaridlo triafa len bočnú sieť Riečického brány!

49:22
    Dlho tam ale nevydržali, Košičania sa skvelo bránia.

48:45
    Domáci sú už usadení v obrannom pásme Košic.

48:32
    Peter Bartoš dostáva dve minúty za držanie hokejky, ale tento faul musel prísť, inak by zrejme Košičania dostali gól.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 7. Chovan (Brabenec, Peter Zuzin) – 23. Hrnka (Gmitter, Šeda), 25. Hrnka (Cebák, Gmitter), 26. Boltun (Štrbák, Jokeľ)

HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Pokovič, Obšut, Hraško, Pichnarčík, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Puliš – Chovan, Brabenec (C), Zuzin Peter – Škvaridlo, Podkonický (A), Zuzin Ľubor – Síkela, Bortňák, Mančák – Čanky, Jurík (A), Štumpf
    HC Košice: Riečický (Hylák) – Klouček, Macejko, Deyl, Štrbák (C), Cebák, Šeda, Kolba, Takáč – Svatoš, Marcinko (A), Sojčík – Spilar (A), Bartoš, Jenčík – Gmitter, Češík, Hrnka – Jokeľ, Boltun, Chovan

Rozhodčí: Konc J. – Holienka, Valach