Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)
Montreal Canadiens
3:4 (1:3, 0:0, 2:0 - 0:1)
Ottawa Senators
Neděle 05.01.2014, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mne pro dnešek vše. (04:08:45)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku a ukončují tak dnešní zápas. Karlsson kombinoval s Zibanejadem, pak se puk dostal na druhý kruh, kde stál CLARKE MACARTUR, který prostřelil Priceho střelou nad ledem. Asistence: Mika Zibanejad, Erik Karlsson.

60:32
    Znovu se povedlo domácím vyhodit.

60:06
    Montreal posouvá puk za Andersona, Ottawa zahajuje novou steč.

60:01

Třetí třetina je minulostí, padly v ní 2 branky a obě do sítě Andersona. Rozhodnutí tedy přijde v prodloužení či samostatných nájezdech.

60:00

59:41
    P.K. Subban zahákoval právě Erika Condru a posedí si 2 minuty na lavici hanby.

59:40
    Proice teď podržel svůj tým. Smith vystřelil, domácí brankář sice puk neudržel, ale dorážku Condry zlikvidoval.

59:15
    Ofsajd Ottawy.

59:00
    Minuta do konce třetí třetiny.

58:35
    Briére s Plekancem mohli postupovat na Andersona, ale nepovedla se jim finální nahrávka.

58:08
    Ottawa zvýšila obrátky a chce ještě rozhodnout před koncem základní hrací doby.

57:52
    Další úspěšný zákrok domácího brankáře.

David Sochor

Branky a nahrávky: 12. Briére (Moen, Murray), 42. Briére (Plekanec, Murray), 45. Gionta (Briére, Plekanec) – 1. Greening (Condra, Smith), 14. Stone (Kassian, Phillips), 15. Condra (Methot), 61. MacArthur (Zibanejad, Karlsson)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – P.K. Subban, Bouillon, Jemelin, Markov, Gorges, Murray – Gionta, Plekanec, Bourque – Gallagher, Desharnais, Pacioretty – Prust, Eller, Galchenyuk – Bournival, Briére, Moen.
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Cowen, Ceci, Phillips, Gryba, Methot – Ryan, Turris, MacArthur – Michálek, Zibanejad, Conacher – Condra, Smith, Greening – Stone, Pageau, Kassian.

Rozhodčí: Joannette, St. Laurent – Nansen, Barton

Diváci: 21 273