Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)

Dnešní utkání sledovalo 17 232 diváků.

Třetí třetina skončila a přinesla nám opět jen jednu branku. Hosté dnes předvedli krásný hokej a můžou děkovat Howardovi, který jim vychytal tři body.
    Střely: 47 – 25 a Trestné minuty: 14 – 8

60:00

59:44
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.

59:20
    Oba týmy už pouze dohrávají utkání, zřejmě už se výsledek měnit nebude.

58:49
    Dallas si zahraje ještě přesilovou hru tak uvidíme jestli alespoň sníží skóre.

58:23
    Kindl (DET) dostává dvě minuty za hákování.

58:21
    Peverly zkusil ještě vystřelit z mezikruží, ale minul branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Komerční přestávka.

57:29
    Detroit se žene před Lehtonena, který nyní likviduje střelu Tatara.

56:58
    Hra se nyní točí na horu a dolů. Tato třetina se už pouze dohrává a hosté zdržují.

56:29
    Detroit vyhazuje kotouč přes všechny čáry a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

55:57
    Domácí nahazují puk do útočného pásma a Seguin se pokouší vystřelit.

55:20
    Hosté kombinují za vlastní brankou a nyní se pokoušejí rozjet útok.

54:49
    Teď jsou u puku zase domácí, kteří se beznadějně snaží překonat Howarda.

54:06
    Detroit je velice aktivní po vstřelené brance a stále se drží v útočné třetině.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 13. Peverly (Horcoff) – 8. Zetterberg, 19. Andersson (Quincey), 19. Miller (Abdelkader), 32. Tatar, 53. Zetterberg (Cleary)

Dallas Stars: Ellis (od 20. Lehtonen) – Dillon, Goligoski, Rome, Jo.Benn, Connauton, Gaunce – Ničuškin, Seguin, Ja.Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Peverly, Cole – Whitney, Fiddler, Jeffrey
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Smith, Kronwall, Quincey, Marčenko, Kindl, Lashoff – Alfredsson, Zetterberg, Nyquist – Bertuzzi, Samuelsson, Abdelkader – Tatar, Andersson, Miller – Eaves, Glendening, Cleary

Rozhodčí: Walsh, St. Pierre – Brisebois, Murchison

Diváci: 17 232