Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)
Los Angeles Kings
3:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Vancouver Canucks
Neděle 05.01.2014, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

52:38
    Teď se ale bude vylučovat, přesilovku si zahrají domácí Los Angeles Kings, protože dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje hostující Tom Sestito.

47:45
    Chystá se vyloučení, pykat bude za svůj faul v podobě krosčeku domácí hokejista. Za vrátka už odjel Slava Vojnov (LAK), jenž tak oslabuje svůj celek.

35:18
    Domácí tým bude moc ještě trochu umocnit svůj dosavadní tlak ve druhé třetině. Na trestnou lavici totiž odjíždí hostující hokejista Chris Higgins (VAN) za hákování.

20:55
    Hned na začátku druhé třetiny následuje další vyloučení a už potřetí dnes míří za katr domácí hokejista. Dvě minuty za přeseknutí soupeřovy hole dostává Dustin Brown (LAK).

19:01
    Ještě před koncem první třetiny přichází vyloučení také na straně Vancouveru. Jannik Hansen (VAN) inkasuje od rozhodčího dvě minuty za podražení a Králové mohou ukázat svou dovednost v početní výhodě.

15:48
    Druhé vyloučení dnešního zápasu a i tentokrát na trestnou lavici odjíždí domácí hokejista Jeff Carter (LAK), stejně jako v prvním případě. Neudržel nervy na uzdě. Trest je udělen za krosček.

11:02
    Na trestnou lavici míří domácí hokejista Jeff Carter (LAK), který už zastavil soupeře pouze za pomoci faulu. První přesilovka pro Vancouver.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 42. Brown (Williams, Stoll), 53. Carter (King, Kopitar), 60. Carter (Doughty) – 13. Kesler (D.Sedin, H.Sedin)

Los Angeles Kings: Quick – Doughty, Muzzin, Mitchell, Vojnov, Martinez, Regehr – Carter, Kopitar, King – Williams, Richards, Brown – Toffoli, Stoll, Frattin – Nolan, Lewis, Clifford
    Vancouver Canucks: Luongo – Tanev, Hamhuis, Weber, Bieksa, Corrado, Garisson – Santorelli, H. Sedin, D. Sedin – Hansen, Kesler, Higgins – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Dalpe, Sestito

Rozhodčí: Mark Lemelin, Tim Peel – Darren Gibbs, Jay Sharrers

Diváci: 18118