Neapol – Sampdoria 2:0 (kon.) | Catania – Bologna 2:0 (kon.) | Janov – Sassuolo 2:0 (kon.)
AC Milán – Atalanta BC 3:0 (kon.) | Parma – Turín 3:1 (kon.) | Udinese – Hellas Verona 1:3 (kon.)
Lazio – Inter 1:0 (kon.)
Udinese Calcio
1:3 (1:2)
Hellas Verona
Pondělí 06.01.2014, 15:00 • Stadio Friuli, Udine (30 667 míst) • Italská Serie A

Udinese po prohře kleslo na 13. místo, Hellas se posunul na 5. To je z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a nashledanou u sledování italského poháru. (16:58:15)

Ačkoliv mělo domácí Udinese po většinu času míč na svých kopačkách a vyslalo na branku soupeře 2x tolik střel, slaví vítězství hosté z Hellasu Verona. Nutno podotknout, že zaslouženě, jelikož byli efektivní a předvedli slušný výkon. Snaha domácích končila často před pokutovým územím. Mužem zápasu byl Toni, jenž vstřelil dvě branky svého týmu ještě v prvním poločase. Na to reagoval Pereyra, který před odchodem do šaten snížil na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase však vrátil svému týmu dvoubrankové vedení Iturbe a když následný tlak Udinese vyvrcholil jen nastřeleným břevnem, rozešli se soupeři výhrou Hellasu 3:1.

90+3
    Domácím už na zdramatizování zápasu nezbývá moc času. Hraje se před pokutovým územím hostů. Nicméně o vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí Cervellera bude nastavovat 3 minuty.

90
    Toni si v osobním souboji počínal nedovoleně, a tak vyfasoval žlutou kartu.

89
    Hosté se snaží podržet míč na útočné polovině a naspořit tak dostatek času.

87
    Fernandes se opřel do míče před pokutovým územím a jeho dělovku zastavilo až břevno! Velká smůla pro Udinese!

85
    Pereyrova střela z levé strany prosvištěla kolem pravé tyče Rafaelovy svatyně.

83
    Lazzariho centr nenašel v pokutovém území nikoho ze spoluhráčů. Domácí však aktivním napadáním vybojovali míč zpět na své kopačky. Jejich snaha o snížení tedy pokračuje.

81
    Poslední střídání na straně Hellasu. Ze hry odkází Hallfreðsson, na poslední minuty přichází Donadel.

79
    Fernandes natáhl ke střele ze střední vzdálenosti a pořádně protáhl hostujícího brankáře.

77
    Hosté se ani za tohoto stavu nesoustředí pouze na obranu a zle zatápí domácí obraně.

75
    Domácí to ještě nevzdávají, ale potřebují vstřelit rychle kontaktní branku.

74
    Di Nataleho přízemní rána končí jen těsně vedle levé tyče!

72
    Pereyra se pokusil z hranice velkého vápna obstřelit obránce a překonat brankáře střelou na zadní tyč. Vše se mu povedlo náramně, až na fakt, že míč skončil těsně vedle pravé tyče.

70
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    JUAN ITURBE ukázal záda domácím obráncům a svůj únik dovezl až do branky! Hellas Verona jde opět do dvoubrankového vedení!

68
    Do zakončení v pokutovém území se dostal Di Natale, ale jeho dělovku dokázal nadvakrát zlikvidovat brankář Rafael. Ten předvedl opravdu prvotřídní zákrok!