Rio Ave – Marítimo 1:1 (kon.) | Estoril – Sporting 0:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (0:0)
CS Marítimo
Sobota 11.01.2014, 19:00Portugalská Primeira Liga

Je za námi utkání domácího Ria Ave a hostujícího Marítima. Po bezbrankovém prvním poločase se aktivita hráčů obou celků mírně zvýšila, avšak ani jedno z mužstev toho nedokázalo dlouho využít. Povedlo se to až v 88. minutě Héldonovi, který po veliké šanci domácího týmu z protiútoku tváří v tvář překonal Edersona. Vzápětí však domácí srovnali stav utkání, když se dokázal prosadit kapitán Tarantini. Ten byl však o chvíli později po druhé žluté kartě vyloučen za nevybíravý zákrok na Rochu a hostům se tak ještě naskytla příležitost k využití této početní výhody. To se však nestalo a tak je konečné skóre zápasu 1:1. (20:59:06)

90+2
    Hosté jsou s míčem blízko pokutového území Ria a určitě se ještě pokusí něco vymyslet na oslabený domácí tým.

90
    Hlavní arbitr nastaví ještě 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Druhá žlutá karta pro Tarantiniho za nevybíravý faul na Rochu. To znamená jediné, vyloučení tohoto kapitána.

89
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Domácí ale bleskurychle srovnávají. Tarantiniho přihrávku hlavou zpracoval JOEANO a zblízka prostřelil brankáře Marítima.

88
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Po veliké šanci domácích se do protiútoku dostali hráči Marítima. HÉLDON přesprintoval obranu Ria Ave a tváří v tvář domácímu brankáři neselhal! V plné kráse se tak ukázalo známé pravidlo nedáš – dostaneš.