Orlová – Břeclav 4:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:0 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 5:1 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 4:0 (kon.)
Milevsko – Klatovy 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:1 (kon.) | Kolín – Děčín 6:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 6:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Sokolov 2:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 4:8 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:5 (3:1, 1:2, 2:2)
HC Děčín
Sobota 11.01.2014, 17:07 • Zimní stadion v Kolíně • 2. liga skupina Západ

Hosté nenechali domácím 3 body jen tak a pěkně je potrápili. Ve třetí třetině se jim podařilo stav vyrovnat, ale jen chvíli na to se domácí opět dostali do vedení! A nakonec vyhráli 6:5.
    Nejlepšími hráči utkání se stali Tomáš Pácal a Martin Motejlek.
    Děkuji za pozornost a zase příště, na viděnou! (19:09:02)

60:00

59:00
    Josef Malý se dostal do brejku, ale Formánek jeho střelu vychytal!

57:04
    Současně vyloučeni, za hosty Lukáš Zika a za domácí Jan Hanzl, oba získali dvojitý trest 2+2 minuty za hrubost. Hra pokračuje v 5 na 5.

56:06
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí vyrovnávající gól probudil a domácí zaútočili na Formánka a hned úspěšně. Opět do vedení dostává domácí PETR MORKES. Stav utkání 6:5.
    Asistence: Milan Valášek.

54:32
    Děčín právě vstřelil branku!

Toto byla jen otázka času, kdy hosté kotouč vstřelí do Sejpalovy branky, a ta chvíle nastala právě teď! Snad půlku třetiny se domácí nedostali ze své třetiny jinak než vyhozením puku do zakázaného uvolnění. Vyrovnávající branku hostí vstřelil ONDŘEJ CHLÁDEK! Asistence: Václav Racek

53:50
    Ofsajd Hostí.

51:01
    Zakázané uvolnění Kozlů.

50:15

49:11
    Václav Racek vystřelil mezi kruhy, jeho střela byla odražena nahoru do ochranné sítě.

48:13
    Dnešní utkání sleduje 730 diváků.

47:44
    Přihrávka rukou.

47:30
    Puk vyhozen mimo hřiště, vhazuje se na středovém kruhu.

45:00
    Domácí tým hraje už jen na 3 lajny.

44:04

Hosté snižují!!! Vašek Racek vymyslel povedenou akci, ve které přihrál Odřejovi Hřibalovi a ten poté DOMINIKOVI MÜLLEROVI a ten pálil přesně za Sejpalova záda! Stav utkání 5:4.
    Asistence: Ondřej Hřibal, Václav Racek

43:30
    Malý si po lajně najel a nahrál na střed, kde mu najížděl Jiří Kadlec, jeho přihrávku však Hřibal vyrazil, a hra pokračuje.

41:20
    c
    Kozlové sice přesilovku nevyužili, ale pár vteřin na to nechala obrana Děčína Mejzra se Šafránkem samotné před Formánkem. Toho domácí využili a MARTIN MEJZR přidává další branku za Formánkovy záda. Stav utkání 5:3.
    Asistence: David Šafránek, Josef Malý

41:11

40:10
    Domácí do této třetiny vešli v přesilovce, povede se jim konečně ji využít?

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Mejzr (Malý), 6. Kočí (Zumr, Ježek), 12. Malý (Jankovský, Šafránek), 24. Valášek, 42. Mejzr (Šafránek, Malý), 57. Morkes (Valášek) – 10. Müller (Zika, Oliverius), 26. Motejlek (Zika, Oliverius), 39. Motejlek (Oliverius), 45. Müller (Hříbal, Racek), 55. Chládek (Racek)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pýcha, Pácal, Barták, Muláček, Skokan, Hanzl, Chaloupka – Malý "C" , Mejzr, Valášek – Morkes, Kadlec, Kočí – Ježek, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát – Kadlec jr.
    HC Děčín: Formánek (Volke) – Hříbal, Motejlek, Kaltenböck, Stezka, Procházka, Müller, Faigl, Oliverius, Zika, Bačák, Merta, Racek, Šetka, Chládek, Vacek, Strnad, Drnec, Vegner

Rozhodčí: Stolín – Šmika, Bosák