Jihlava – Sparta 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Chomutov 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Kladno 7:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:8 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:8 (kon.)
K. Vary – Poruba 2011 4:7 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 2:11 (kon.)
Písek – Olomouc 0:3 (kon.) | Letňany – Havířov 5:6 (kon.) | Třinec – Slavia 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 11.01.2014, 14:30Extraliga staršího dorostu

Ve třetí části již k žádné korekci skóre nedošlo a tým z Hané v Písku vyhrává poměrem 3:0 za což si také připíše tři body do extraligové tabulky. S přáním poklidného zbytku dnešního dne se loučí Petr Košatka. Na shledanou. (16:41:13)

60:00

59:38
    V poslední minutě je k vidění několik dohrávaných osobních soubojů, vylučovat už se v dnešním utkání ale pravděpodobně již nebude.

58:50
    Červinského střelu od modré tečoval Skala, kotouč ale branku hostů těsně minul.

02:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Písek rozjíždí útok od své branky.

02:01
    Tým Písku hraje v plném počtu.

57:05
    Klvaňa švihem orazítkoval levou tyč písecké branky!

56:26
    Tým Olomouce hraje hraje v kompletním počtu hráčů a čeká ho více než minutová výhoda početní převahy.

56:11
    Zakázané uvolnění domácího celku.

55:59
    27 minut se bude hrát ve čtyřech, poté si zahrají zkrácenou přesilovku hosté. Sentenský (PIS) potrestán za držení.

55:18
    Olomouckým se nakonec podařilo po chybné přihrávce domácích vyhodit, Písek se musí vrátit pro puk k vlastní brance.

54:52
    Písečtí vyhráli vhazování a okamžitě utvořili v pásmu soupeře přesilovkový vzorec.

54:26
    Přesilová hra pro domácí Písek. Dvě minuty pro Spurného za podražení.

53:26
    Křížný pas před útočnou třetinu znamenal velmi dobrou pozici pro Koutenského, domácí bek ale místo okamžitého zakončení ještě chtěl vylepšit celou situaci, nakonec ale o kotouč přišel.

52:18
    Do šance se dral Točík, stíhaný hostujícími obránci ale raději okamžitě vystřelil, ránu z úhlu si však Urbisch pohlídal.

51:27
    IHC Písek hraje v plném počtu.

50:38
    Píseckým se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry a unavená čtveřice hráčů nastupujících ve žlutých dresech střídá.

49:38
    Tým HC Olomouc hraje v plném počtu.

49:27
    Pár vteřin se bude hrát ve 4, poté začne zkrácená přesilová hra Olomouce. Dvě minuty pro domácího Kadlece za hrubost.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 3. Pavlovský (Kropáč), 13. Klvaňa (Šoustal), 40. Tomek (Marek, Hrabica)

IHC Králové Písek: Fogl – Červinský, Turek, Kadlec, Sentenský, Koutenský, Jiří Šergl, Hanus, Radoš – Jan Šergl, Točík, Šuhaj, Skala, Rod, Pokorný, Bárta, Pixa, Marcilis, Duchoň, Klas.
    HC Olomouc: Urbisch – Hes, Klvaňa, Škoda, Spurný. Hrabica, Tomek, Kolovratník – Štefka, Šoustal, Melichárek, Kuba. Heža, Pavlovský, Kropáč, Marek, Horák, Dittrich, Malý.

Rozhodčí: Souček – M. Jílek, Štofa