Jihlava – Sparta 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Chomutov 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Kladno 7:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:8 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:8 (kon.)
K. Vary – Poruba 2011 4:7 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 2:11 (kon.)
Písek – Olomouc 0:3 (kon.) | Letňany – Havířov 5:6 (kon.) | Třinec – Slavia 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:7 (2:1, 0:5, 2:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 11.01.2014, 13:00 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

Je tu konec dnešního divokého utkání. Po první třetině to vypadalo na jasnou výhru energetiků, avšak Poruba rozhodla pěti brankami ve druhé části. Třetí třetina už skončila nerozhodně a Poruba si tak odváží domů tři body a její daleká cesta bude o něco veselejší. Ode mě je to vše, děkuji vám za sledování, někdy příště na shledanou. (15:12:27)

60:00

59:53
    Mládek se dostal do tutové příležitosti, avšak Kuchař ho parádně vychytal!

59:30
    Poruba se drží v útočném pásmu a kombinuje.

58:45
    Ještě je tu jedno vyloučení na straně domácích, za krosček vyloučen Martin Osmík (KVA).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:09
    Mládek zůstal osamocen, nikým nehlídán před Kuchařem,a však netrefil puk.

56:38

55:45
    Několik střel vyslali energetici na hostujícího brankáře, avšak ani jedna se neujala a sen o vítězství se jim vzdaluje.

55:12
    Čejka si vybruslil do mezikruží a ostrou ránou trefil Sroku do hrudi.

54:38
    Jedna z posledních šancí por Karlovy Vary. Za podražení obdržel Patrik Gola (POR) dvě minuty.

53:31
    Trapl vyhrál sprinterský souboj a zasekávačkou se zbavil obránce. Puk nasměroval před bránu na Hubáčka, ten ho ale nezpracoval a z celé akce Energie nic nevytěžila.

52:05
    Na druhé straně se do úniku dostali Osmík s Krlišem. Prvně jmenovaný přihrával před bránu, avšak puk adresát nenašel.

51:31
    Tomáš Gřeš pálil z pravého kruhu, avšak rána byla tečována a skončila za Kuchařovo bránou.

50:36
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Vodička poslal přesný pas na TOMÁŠE RUBEŠE, který přebruslil polovinu hřiště, obehrál dva obránce a střelou pod víko dovršil hattrick! Asistence: Petr Vodička

50:01
    Nepřesná rozehrávka Karlovarských znamená zakázané uvolnění.

49:50
    A vyloučení i na straně domácích, Martin Osmík (KVA) zahákoval spoluhráče a vysloužil si dvě trestné minuty.

49:19
    Rulík dostal nabito mezi kruhy, Sroka vyráží.

48:45
    Vyloučení na straně hostujícího celku, Jan Olšr (POR) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 6. Rubeš (Janata, Trapl), 7. Rubeš, 43. Krliš (Rubeš), 51. Rubeš (Vodička) – 11. Bartoň (Gřeš), 21. Gola (Csomor), 25. Gřeš (Gola, Bartoň), 27. Gola (Olšr, Gřeš), 29. Síkora (Gřeš, Olšr), 36. Šípek (Štěpán, Gřeš), 45. Gřeš (Bartoň, Olšr)

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Kuchař) – Vodička, Bahounek, Beer, Truhlář, Soudský, Rulík (C), Prachař – Hubáček, Osmík, Hauzr – Nguyen, Janata, Trapl – Svoboda, Čejka, Krliš – Rubeš, Dimitrov. Trenér: Václav Eismann
    HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka (Peslarová) – Štěpán, Síkora, Kovaljov, Šustala, Ščurek, Široký, Boháč, Olšr, Šipek – Gola, Kurnik, Bartoň – Gřeš (C), Csomor, Mládek – Bialoň, Csabala, Dohnal. Trenér: Petr Rambousek

Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek