NY Rangers – Dallas 3:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (kon.) | Columbus – Carolina 3:0 (kon.)
Colorado – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Edmonton – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 2:1 (kon.)

Československá stopa
    Jan Hejda 0+0, 2 střely, 22:47 čas na ledě (05:42:53)

Je konec! Vypadalo to že dnešní zápas vyhrají domácí, ale není tomu tak. Hosté dokázali otočit průběh zápasu na svojí stranu a zvítězit. Islanders si z dnešního zápasu odváží bod navíc.

61:46
    Islanders právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Domácí měli mnoho šancí, ale ty nedokázali využít. Hosté se dostali do rychlého protiútoku a MICHAEL GRABNER který vystřelil z levého kruhu vstřelil vítězný gól pod horní tyč. Asistence: Brian Strait.

61:18
    Hra se odehrává spíše ve středním pásmu.

60:39
    Mitchell z levého kruhu trefuje boční tyč!

60:19
    Vhazování vyhráli hosté a zakládají rychlý útok.

60:01

Třetí třetina nám přinesla jednu branku a to na straně hostů, kteří dokázali vyrovnat. Hra je velice vyrovnaná, ale hraje se spíše ve středním pásmu. Oba dnešní brankáři mají zásluhu na tom že se tyto týmy střetnou v prodloužení.

60:00

59:38
    Hosté už jen drží puk za vlastní brankou a vše naznačuje tomu že uvidíme prodloužení.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Oddechový čas pro domácí.

58:35
    Nelson se mohl dostat do samostatného úniku, ale Hejda se stihl vrátit a krásným, čistým zákrokem Nelsona zastavil.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Hejda rozehrával ze středního pásma, ale na modré si hráči nerozuměli a Malone vjel do ofsajdu.

56:18
    Colorado se nyní nastěhovalo před Poulina, ale ten zatím svůj tým drží.

55:39
    New York Islanders se už jen brání a puk vyhazují na zakázané uvolnění. Vypadá to že hosté chtějí prodloužení.

54:58
    Puk ve středním pásmu a oba týmy střídají.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 39. MacKinnon (Benoit) – 45. Nelson (Haan, Nielsen), 62. Grabner (Strait)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Holden, Barrie, Benoit, Sarich – Mitchell, Stastny, Landeskog – McGinn – Duchene, MacKinnon – Talbot, Cliche, McLeod – Bordeleau, Van Der Gulik, Malone
    New York Islanders: Poulin (Nilsson) – MacDonald, Strait, Hamonic, de Haan, Hickey, Carkner – Okposo, Tavares, Vanek – Nelson, Nielsen, Bailey – Clutterbuck, Strome, Grabner – Boulton, Cizikas, Martin

Rozhodčí: St. Laurent, VanMassenhoven – Galloway, Cameron

Diváci: 17 430