Slavia – Žižkov 3:2 (kon.) | Olomouc – Znojmo 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 4:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Středa 22.01.2014, 11:00Tipsport liga

Utkání nakonec končí bezbrankovou remízou. V první půli měli trochu více ze hry domácí, v té druhé naopak vládlo Znojmo, které mělo blízko k brance. Znojmo konči v základní skupině C Tipsport ligy na druhém místě, Sigma na místě čtvrtém. (13:26:16)

88
    Sigma se ještě snaží v závěru netradiční přesilovku využít, to se ale nedaří.

86
    Faouzi rozzlobil trenéra Kalvodu, který ho posílá pryč z trávníku. Znojmo tak hraje momentálně o desíti.

85
    Plškova střela z dvaceti metrů skončila nad bránou.

83
    Helísek hraje ve velké pohodě. Teď našel ve vápně Jonova, který se z pozice stopera dostal až do útoku, míč mu ale utekl.

81
    Znojmo je v druhé půli lepším týmem. Sigma však prostřídala velké množství hráčů. zatímco Znojmo hraje prakticky v totožné sestavě jako v první půli.

80
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Falta, přichází Hladík.

79
    ...S rohem si Sigma poradila, ale úplně v bezpečí také nebyla. Faouzi se dostal na pravé straně k míči a i s trochou štěstí se dostal do vápna, kde mu míč utekl.

78
    Faouziho centr před bránu zblokován na roh...

77
    Krásná souhra Znojmo. Lackova přihrávka volala po gólu, ale nakonec ji nikdo do brány neumístil.

76
    Crnkić se prosadil po levé straně až do vápna a z úhlu prověřil brankáře Blahu, který musel jeho střelu vyrazit.

75
    Helískův centr našel ve vápně hlavu Tomaše Pospíšila a jeho nenápadná hlavička skončila na tyči.

73
    Haurdić našel na pravé straně úplně volného Vukadinoviće. Ten poslal před bránu nebezpečný centr, ke kterému se ale nikdo ze znojemských hráčů nedostal.

72
    ...Sigma dokázala centr odvrátit. Znojmo ale nadále zůstává u míče.

71
    Oba dva znojemští krajní obránci jsou ve druhé půli velmi aktivní. Helískův centr teď zblokován na roh...

69
    Helísek dobře pronikl po pravém křídle až k vápnu soupeře a našel Haurdiće. Ten pálil zpoza vápna, jeho přízemní střela ale bránu minula.

68
    V hlavní roli nyní Haurdić. Nejprve našel perfektním centrem Helíska. Tato akce sice skončila, ale Znojmo se opět dostalo k míči a Haurdić našel kolmicí ve vápně Vukadinoviće, jeho následná střela ale mezi tři tyče nemířila.

Zdeněk Plánka

Branky:

SK Sigma Olomouc: Zlámal – Javůrek, Nepožitek, Navrátil, Šindelář (C), Varadi (35. Dreksa), Doležal, Houska, Falta, M. Pospíšil, Svozil.
    2. poločas: Blaha – Škerle, Simerský, Dreksa, Hýbl, Mikuš, Karaš, Plšek, Falta (80. Hladík), A. Ševčík

Náhradníci: Dreksa, Plšek, Rolinc, Škerle, Karaš, Falta, Hýbl, A. Ševčík, Mikuš, Simerský, Blaha.

1. SC Znojmo FK: Drobisz (46. Hrubý) – Helísek, Hnaníček, Jonov (C), Mudra – Lacko, Faouzi – Reljić (46. Vukadinović), Haurdić, Crnkić – Vašíček (46. T. Pospíšil)
    Náhradníci: Hrubý, T. Pospíšil, Uchenna, Vukadinović.

Rozhodčí: Plesar – Marek, Mikula