New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Detroit – Montreal 4:1 (kon.) | Florida – Colorado 2:3 (kon.)
Calgary – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Edmonton – Arizona 3:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 6:3 (kon.)
NY Islanders – St. Louis 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Boston 1:6 (kon.)

Hity: 17:19

Je dobojováno. V prodloužení se do velké šance dostali domácí ale puk do branky dostali nedovoleným způsobem a tak rozhodli samostatné nájezdy. Ačkoliv domácí celý zápas vedli tak nedokázali vyhrát. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího, doufejme neméně atraktivního, duelu nashledanou!

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.

Vanek se rozjíždí..

Ale podobnou kličkou jako předtím Nielsen nepřekonal Poulina.

Oshie pojede za hosty..

Ale bekhendovou kličkou nevyzrál na Haláka.

Za domácí začne Nielsen.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám přineslo přesilovou hru ve které domácí vstřelili branku která nakonec nebyla uznána. O utkání rozhodnou samostatné nájezdy.

Petr Smrkovský

Branky a nahrávky: 5. Vanek, 16. Okposo (Vanek, Hickey), 24. Martin (McDonald) – 18. Tarasenko (Lapierre), 22. Tarasenko (Steen, Shattenkirk), 60. Oshie (Pietrangelo, Steen), rozh. náj. Shattenkirk

New York Islanders: Poulin (Nilsson)- MacDonald, Strait, Donovan, De Haan, Hickey, Martínek – Okposo, Tavares, Vanek – Regin, Nielsen, Bailey – Clutterbuck, Nelson, Grabner – McDonald, Cizikas, Martin
    St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Cole, Polák – Steen, Backes, Schwartz – Berglund, Stewart, Oshie – Pääjärvi, Tarasenko, Sobotka – Morrow, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Tom Kowal, Rob Martell, Michel Cormier, Tim Nowak