Zlín – Třinec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 3:4 (0:2 po s.n.) | Pardubice – Slavia 3:1 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:0 (kon.) | Liberec – Litvínov 3:2 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 26.01.2014, 18:20 • Tipsport Arena • Tipsport extraliga

Gólem Tomáše Bulíka tedy končí dnešní utkání, které vyhrávají domácí Bílí Tygři po prodloužení. Dlužno dodat, že tento výsledek pro vývoj v tabulce kolem desátého místa neznamená téměř nic, situace tedy zůstává nadále velmi zamotaná. (21:00:52)

63:22
    Liberec právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ BULÍK nenápadně napřáhl ke střele a kotouč doplachtil až do sítě. Liberečtí tedy vítězí po prodloužení.
    Asistence: Tomáš Filippi.

63:03

62:30
    Liberečtí vyhazují.

62:12
    Lukešova rána končí v Melicherčíkově náruči.

61:46
    Hübl si vybruslil na pravý kruh, Melicherčík však jeho pokus kryje.

61:11
    František Lukeš prověřil ostrou střelou Melicherčíkovu pozornost.

61:01
    Tomáš Filippi (LIB) míří na trestnou lavici za podražení.

60:18
    Nedvěd si nabruslil do útočného pásma, střelou zápěstím však minul branku.

60:01

Litvínovským se poslední třetina vyvedla, nejprve snížil František Lukeš a minutu před koncem srovnal přesnou ranou Filip Pavlík. Zápas tak bude po krátké přestávce pokračovat prodloužením.

60:00

58:52
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Francouz se spokojeně může vrátit do branky, protože FILIP PAVLÍK napřáhl od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: František Lukeš a Viktor Hübl.

58:28
    Francouz zůstává na střídačce, Verva to zkusí v šesti.

58:28
    Zakázané uvolnění domácích, time-out pro hostující tým.

57:41
    Urban se dostal do samostatného průniku, puk však v útočném pásmu zanechal kdesi za sebou.

57:18
    Oddechový čas pro domácí.

57:18
    Trávníček pálil z levého kruhu, puk končí v Melicherčíkově lapačce.

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 11. Urban, 36. Nedvěd (Výtisk, Gřegořek), 64. Bulík (Filippi) – 41. Lukeš (Jánský, Hübl), 59. Pavlík (Lukeš, Hübl)

Bílí Tygři Liberec: Melicherčík (Schwarz) – Gřegořek, Hunkes, Výtisk, Vitásek, Čakajík, Čutta, Voráček – Bulíř, Nedvěd (C), Urban – Víšek, Bulík, Bartek – Vlach, Filippi, Valský – Kica, Zacha, Jass.
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Nechvátal) – Chaloupka, Posmyk, Gula, Pavlík, Kousalík, Stříteský – Lukeš, Hübl, Černý – Ručinský, Hanzl, Jánský – Trávníček (C), Skuhravý, Jurčík – Gerhát, Piroš, Martynek.

Rozhodčí: Hodek, Hribik – Flegl, Štofa