Montreal – Washington 0:5 (kon.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:5 (kon.)
Winnipeg – Toronto 5:4 (po pr.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.)
San Jose – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:7 (kon.) | Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 2:1 , 0:0 - 1:0)
Minnesota Wild
Neděle 26.01.2014, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Pro dnešní noc je to z NHL vše. Od komentování zápasu mezi San Jose a Minnesotou se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemnou noc či dobré ráno! (07:15:44)

1. Joe Thornton (SJS) 2+0
    2. Patrick Marleau (SJS) 1+0
    3. Matt Irwin (SJS) 0+2

San Jose prohrávalo v polovině zápasu již 2:0, zásluhou slepených gólů Thorntona a Marleau ale dokázalo srovnat a v prodloužení Sharks vystřelil vítězství kapitán Joe Thornton. Konečný výsledek. San Jose Sharks 3 Minnesota 2.

63:30
    San Jose právě vstřelilo branku!
    JOE THORNTON se prosazuje a v prodloužení rozhoduje o výhře San Jose Sharks!! Thornton dokonale využil přihrávku Pavelskiho a přesnou střelou překonal bezmocného Kuempera. ASISTENCE: Pavelski.

63:17
    Suter se ocitl pod tlakem, přesto ale přesně rozehrál.

63:03
    Pavelski nabil na střelu Stuartovi, jehož střelu od modré Kuemper ukryl v lapačce!

62:29
    Scandellovu střelu z úhlu Niemi vyrazil pravým betonem.

62:10
    Demers se dostal v pravém kruhu ke střele na bližší tyč, kterou pozorný Kuemper zneškodnil.

61:42
    Kuemper si připsal úspěšný zákrok a podržel své spoluhráče.

61:01
    Boyle pálil tvrdě, ale nepřesně.

60:43
    Burns odvedl dobrou práci, do zakončení se ovšem nedostal.

60:01

Šedesát minut vítěze nepřineslo a před námi je prodloužení.

60:00

59:46
    Parise mohl rozhodnout, ale Niemi jeho střelu ukryl v lapačce!

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 1 minuta.

58:21
    Brodziak se nemohl zbavit obránce, a tak přes něj vypálil. Jeho pokus ale zamířil mimo.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 32. Thornton (Pavelski, Irwin), 33. Marleau (Wingels, Irwin), 64. Thornton (Pavelski) – 10. Cooke, 25. Ballard (Granlund, Pominville)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Demers, Stuart, Boyle (A), Vlasic, Irwin, Braun – Desjardins, Pavelski, Thornton (C) – Marleau (A), Hayes, Burns – McCarthy, Kearns, Brown – Nieto, Kennedy, Wingels.
    Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Ballard, Stoner, Scandella, Suter (A), Brodin, Prosser – Parise (A), Coyle, Fontaine – Heatley, Mitchell, Niederreiter – Haula, Brodziak, Pominville – Cooke, Rupp, Granlund.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Eric Furlatt – Lonnie Cameron, Kiel Murchison