Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.)
N.Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Lev 2:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (1:0,1:0, 0:2 - 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Neděle 26.01.2014, 12:00KHL

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (14:43:05)

Zápas je u konce, z vítězství se nakonec radují hosté, kteří byli střelecky produktivnější, dlouhou dobu jim ale dělal problémy gólman Kovář. Nakonec si ale z ledu Jekatěrinburgu odváží důležité dva body. Na domácí Avtomobilist zbyl jen jeden.

65:00
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NIKITA GUSEV.

Dává, prostřelil Kováře mezi betony. Je tu konec! – 0:2

Za hosty může zápas ukončit Gusev.

Domácí Demagin švihem netrefil.

Hostující Šefer přestřelil bekhendem břevno domácí brány.

Domácí Malychin si vylámal zuby na Kuzněcovovi.

Hostující Smoleňák dává, klička do bekhendu se mu vyvedla na jedničku – 0:1!

První pojedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na bránu:
    prodloužení: 2 – 4
    celkově: 20 – 40.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, po krátké úpravě ledu tak budeme svědky ještě samostatných nájezdů, které budou muset přinést rozluštění o dnešním vítězi zápasu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Hráči již spíš čekají na samostatné nájezdy, nikdo se netváří, že by chtěl v prodloužení rozhodnout.

64:21
    Pokus Malychina z pravého křídla, další zákrok hostujícího brankáře.

63:27
    Simakov se z levého křídla tlačil ke střele, ta však skončila v náruči Kuzněcova.

62:45
    Stále sledujeme hodně opatrné prodloužení, šancí mnoho k vidění nebylo. Nikdo nechce primárně udělat chybu.

61:25
    Domácím se nevyvedl přechod útočného pásma – icing.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 19. Simakov (Megalinskij, Demagin), 38. Malychin (Viklund, Černov) – 42. Smoleňák, 50. Melart, 65. Gusev

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Gusev, Žuravljov, Viklund, Lepisto, Megalinskij, Antonov, Postnikov, Trjamkin – Lewandowski, Jefimov, Jemelejev – Lazarev, Černov, Malychin – Demagin, Fjodorov, Simakov – A. Strelcov, V. Strelcov, Arkalov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov – Melart, Starosta, Šefer, Chvostov, Sokolov, Šviděnko, Djakov, Putilov – Dixon, Buljanskij, Savinainen – Žukov, Kruchinin, Gusev – Sitnikov, Magogin, Smoleňák – Lesnuchin, Jatsenko, Knjažev.

Rozhodčí: Baluška, Karabanov – Parfjonov, Sysujev