Plzeň – Zubří 30:16 (kon.) | Hranice – Kopřivnice 40:29 (kon.) | Královo Pole – Dukla 26:24 (kon.)
Frýdek-M. – Karviná 30:25 (kon.) | Zlín – Jičín 26:29 (kon.) | Lovosice – Přerov 32:26 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:26 (12:14)
Sokol HC Přerov
Středa 29.01.2014, 18:30 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

Děkuji za pozornost, to je ode mě z lovosické haly Chemik pro dnešek vše a těším se na Vás zase někdy příště u (nejen házenkářského) onlajnu, napočtenou! :) (20:09:48)

Lovosice to nakonec přeci jen dokázali! Domácí Lovci byli jasní papíroví favorité a na palubovce to tak dlouho nevypadalo, až od 48. minuty začali domácí na palubovce dominovat. Přerov přesto dokázal Lovosice pořádně prověřit po pauze a byl jim minimálně vyrovnaným soupeřem. Lovosice si tak do tabulky připisují tři body a i nadále se pokouší stíhat vedoucí Plzeň.

Probíhají oslavy výhry hráčů na palubovce společně s fanoušky, kteří zpívají hymnu Lovců za doprovodu bubnů a tleskotu.

Domácí hráči dostávají velký aplaus od domácích diváků ve stoje.

60
    Konec zápasu. (32:26)

60
    Poslední branku utkání na stranu Lovosic přidává Václav Klimt (LOV). (32:26) (32:26)

60
    David Mužík (PRV) při signalizované pasivitě přestřeluje branku Lovosic. (31:26) (31:26)

60
    Hosté vybojovali po zblokované střele Hradila roh. (31:26) (31:26)

59
    Václav Klimt (LOV) vrací pětibrankový rozdíl pro Lovosice. (31:26) (31:26)

59
    Opět se trefuje Lukáš Frančík (PRV) po nepovedené kombinaci Lovosic na útočné polovině. (30:26) (30:26)

58
    Autorem branky Přerova je Lukáš Frančík (PRV). (30:25) (30:25)

57
    Oddechový čas skončil. Hra pokračuje. (30:24) (30:24)

57
    Oddechový čas pro Sokol HC Přerov. (30:24) (30:24)

57
    Miloslav Sýkora (LOV) přidává již třicátou branku Lovosic. (30:24) (30:24)

57
    Josef Jonáš (LOV) a Mojmír Valášek (PRV) je vyloučen na 2 minuty. (29:24) (29:24)

56
    Milan Berka (LOV) dokázal prostřelit Prauzka. (29:24) (29:24)

56
    Lukáš Frančík (PRV) neproměňuje sedmimetrový hod. Frančík mířil mezi nohy Adamíka, ten je včas sklapl k sobě. (28:24) (28:24)