NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Carolina – St. Louis 3:1 (kon.) | Detroit – Washington 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – New Jersey 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Edmonton 4:0 (kon.)
Montreal – Tampa 1:2 (po pr.) | Colorado – Buffalo 7:1 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.)
New York Rangers
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
New York Islanders
Sobota 01.02.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.

1. Henrik Lundqvist (NYR) 38 zák., 1 gól, 97,4%
    2. Marc Staal (NYR) 0+2
    3. Mats Zuccarello (NYR) 0+1

Československá stopa v utkání:
    Lubomír Višňovský (NYI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:02

Po dvou třetinách bylo skóre vyrovnané, třetí třetinu ale jednoznačně ovládli domácí, kteří zvítězili 4:1. Za Rangers se trefili Boyle, Brassard, Richards a do prázdné McDonagh. O jediný gól Isles se postaral Okposo.

60:00

59:59
    Rangers právě vstřelili branku!
    Do prázdné branky se přes celé kluziště trefil RYAN MCDONAGH. Asistence: Dominic Moore.

59:45
    Další icing Rangers.

59:34
    Lundqvist přerušuje hru, vhazuje se po jeho levici.

58:51
    Vhazuje se před Lundqvistem, hraje se 4 na 4.

57:41
    Stepan střílel z voleje do prázdné branky, puk ale nepochopitelně končí v rohu kluziště!

57:16
    Rangers drží puk v rohu útočného pásma, domácí zvládají závěr utkání na jedničku.

56:38
    Isles už nepůsobí dobře, je velmi nepravděpodobné, že by dnes ještě dosáhli na body.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 4. Boyle (M. Staal), 53. Brassard (Staal, Zuccarello), 55. Richards (Callahan, Hagelin), 60. McDonagh (D. Moore) – 35. Okposo (De Haan, Bailey)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Klein, Moore J. – Nash, Stepan, Kreider – Callahan, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Carcillo, Moore D., Boyle.
    New York Islanders: Nabokov (Poulin) – MacDonald, Strait, Hickey, Višňovský, Donovan, de Haan – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Regin – Clutterbuck, Nelson, Grabner – McDonald, Cizikas, Martin.

Rozhodčí: O´Rourke, Rooney – Kovachik, Nowak

Diváci: 18 200