NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Carolina – St. Louis 3:1 (kon.) | Detroit – Washington 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – New Jersey 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Edmonton 4:0 (kon.)
Montreal – Tampa 1:2 (po pr.) | Colorado – Buffalo 7:1 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Vancouver Canucks
Sobota 01.02.2014, 02:30 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

57:04
    Burrows nakonec na trestnou jde, jelikož za krvavé zranění soupeře obdržel trest 2+2 minuty. Po domácím gólu se tak maže jen polovina tohoto trestu.

52:22
    Domácí si zahrají přesilovku, vyloučen je David Booth za vysokou hůl.

46:29
    Na trestnou lavici usedá Jacob Trouba a Vancouver tak čeká přesilová hra.

31:40
    Hostující Kellan Lain dostává dvě minuty za podražení a Tryskáči si tak zahrají svou první přesilovku v utkání.

10:19
    Thorburn vyloučen za držení a hosté si tak po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Bogosian (Enström, Ladd), 7. Setoguchi (Byfuglien, Scheifele), 27. Frolík (Ladd, Little), 58. Setoguchi (Trouba) – 11. Edler (Burrows, Kesler), 25. Kesler, 52. Garrison (Stanton, Kesler)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enström, Bogosian, Trouba, Stuart, Ellerby, Pardy – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Thorburn – Byfuglien, Jokinen, Setoguchi – Peluso, Tangradi, Wright. Trenér: Paul Maurice
    Vancouver Canucks: Lack (Luongo) – Hamhuis, Edler, Garrison, Stanton, Corrado, Weber – Hansen, Kesler, Higgins – Burrows, Schroeder, D. Sedin – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Dalpe, Lain. Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Charron, McCauley – Cameron, Pancich

Diváci: 15004