NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Carolina – St. Louis 3:1 (kon.) | Detroit – Washington 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – New Jersey 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Edmonton 4:0 (kon.)
Montreal – Tampa 1:2 (po pr.) | Colorado – Buffalo 7:1 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.)
Colorado Avalanche
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Buffalo Sabres
Sobota 01.02.2014, 21:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Československá stopa v utkání:
    Jan Hejda (COL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:07 (23:51:43)

1. Nathan MacKinnon (COL) 1+2
    2. Gabriel Landeskog (COL) 2+0
    3. Marc-Andre Cliche (COL) 1+0
    - Cliche vstřelil svou branku v NHL

Ve třetí třetině už byly k vidění jen další dvě branky domácích, kteří tak potvrdili své vysoké vítězství. Základ položili hráči Colorada už v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování dnešního zápas, někdy příště na počtenou. Přeji dobrou noc, či příjemné zážitky u sledování některého z dalších online přenosů. Doporučuji zápas Los Angeles – Philadelphia.

60:00

59:50
    Varlamov si připíše ještě jeden úspěšný zákrok.

59:39
    Buffalo rozjíždí jeden z posledních útoků.

59:10
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

58:31
    Ennis se protáhl po pravé straně, Varlamoc jeho střelu vyráží.

57:51
    Domácí ale rychle otáčí a derou se do útočného pásma.

57:13
    Buffalo je usazené v útočném pásmu, pokouší se alespoň zhoršit statistiky Varlamova.

56:29
    Duchene střílel, trefil ale jen tvrzené sklo za bránou.

56:02
    Buffalo vyhrálo buly, ale sami se vyhnali z pásma. Musí tedy rozehrát z obranného pásma.

55:53
    Coloradu se nepovedla rozehrávka a končí to zakázaným uvolněním.

55:14
    Domácí hrají v plném počtu.

54:56
    Buffalo se ale přesilovka vůbec nedaří, Colorado se už po několikáté osvobozuje.

53:14
    Varone zavezl puk do útočného pásma, přihrál na druhou stranu Folignovi. Ten se snažil vystřelit, ale než se mu to povedlo, tak ho Patrick Bordeleau nabral takovým způsobem, až Foligno skončil v bráně. Na dvě minuty je tedy vyloučen Patrick Bordeleau (COL).

52:33
    Domácí hrají ve velké pohodě, nyní jsou opět v útočném pásmu a opět atakují Enrotha.

51:52
    Buffalo rozehrává zpoza vlastní brány,

50:07
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Z rychlého protiútoku se ale radují domácí! O'Reilly dojel nahozený kotouč, poslal ho před bránu, kde se ho ujal neobsazený JAMIE MCGINN a pohotově ho dopravil do prázdné brány. Asistence: O'Reilly

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 8. Barrie (MacKinnon), 12. McGinn (Johnson, O'Reilly), 13. Landeskog (MacKinnon, Parenteau), 27. Cliche (Bordeleau, McGinn), 37. MacKinnon (Johnson, Varlamov), 48. Landeskog (Johnson), 51. McGinn (O'Reilly) – 32. D´Agostini (Ennis, Ehrhoff)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Benoit, Guenin, Barrie, Holden – Landeskog, Stastny, Tanguay – McGinn, Duchene, O'Reilly – MacKinnon, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cliche, McLeod. Trenér: P. Roy
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Myers, Weber, Ruhwedel, Ehrhoff, Tallinder, Sulzer – Girgensons, Ennis, Omark – Leino, Hodgson, Ott – Varone, Flynn, Foligno – Ellis, Konopka, D'Agostini. Trenér: T. Nolan

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – Driscoll, Cvik

Diváci: 16,649