Waregem – Lokeren 1:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:1 (0:1)
Sporting Lokeren
Neděle 02.02.2014, 18:00 • Regenboog stadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Je za námi duel SV Zulte Waregem – KSC Lokeren, tedy čtvrtého celku Jupiler League s pátým. Úvodní gól vsítil po rohovém kopu z dvanácté minuty hostující Persoons, který po centru poslal míč hlavou do pravé horní části Barryho branky. Domácí v poločasové přestávce provedli na hřišti dvě změny a snažili se utkání vyrovnat. To se jim podařilo v osmaosmdesáté minutě hry, kdy centr Kumse dokázal natřikrát zužitkovat Raphael Caceres a stanovil tak konečné skóre tohoto střetnutí na 1:1. (20:01:08)

90+3
    Patosi na druhé straně centroval před brankáře Bossuta, tam ale zaúřadoval Anderson, jenž míč odvrátil.

90+3
    Rohový kop byl rozehrán nakrátko, ale domácím se nepodařilo míč protlačit do pokutového území.

90+2
    Rohový kop pro domácí z pravé strany.

90+2
    Domácí buší do obrany Lokerenu, hostující hráči však drží nerozhodný výsledek.

90
    Hlavní arbitr nastaví v dnešním utkání tři minuty.

90
    Autové vhazování domácích v blízkosti brány Lokerenu.

88
    Waregem právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Kums z pravé strany centroval míč do vápna, kde se až na třetí pokus dokázal prosadit RAPHAEL CACERES, který tak vyrovnává stav utkání na 1:1.

87
    Právě Trompet se v pokutovém území dostal k míči, ale nahrával pouze Patosimu, který se nacházel v ofsajdovém postavení, čehož si byl vědom a tak si míče nevšímal.

86
    Hosté střídají, ze hřiště míří ofenzivní střední záložník Vanaken, nahradí jej defenzivně laděný Trompet.

84
    Za následné zdržování hry dostává žlutou kartu hostující gólman Barry.

83
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Skúlason, ale neměl dostatečně srovnána mířidla a jeho střela byla nepřesná.

82
    Poslední třetí střídání na straně domácích, z trávníku odchází Pourié a do utkání zasahuje Sylla.

81
    V nepříliš záviděníhodné pozici se na trávníku nachází hostující brankář Barry, který byl nepříjemně atakován.

80
    Domácí nadále útočí, ale obrana Lokerenu stále odolává jejich náporu.

79
    Anderson nyní mohl vyrovnat. Rozhodl se k dalekonosné střele, která se otřela o břevno Barryho branky.