Utrecht – Ajax 1:1 (kon.) | Twente – Cambuur 3:1 (kon.) | Nijmegen – GA Eagles 1:1 (kon.)
Waalwijk – Eindhoven 2:0 (kon.)
FC Twente
3:1 (0:1)
SC Cambuur Leeuwarden
Neděle 02.02.2014, 14:30 • De Grolsch Veste • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (16:24:46)

A je dobojováno! Druhý poločas jasně patři domácímu celku, který v něm nasázel hned tři branky. O vyrovnání se v 55. minutě zasloužil hlavou Castaignos. O pět minut déle se již domácí dostali do vedení, když se trefil Eghan, který byl v té době minutu na trávníku. A konečně třetí zářez přidal v 79. minutě taktéž hlavou domácí kapitán Bengtsson. Twente tak díky vítězství ztrácí na druhé Vitesse jen dva body, navíc mají o jeden zápas méně. Hosté zůstávají alespoň prozatím čtrnáctí.

90+3
    Nakonec ještě domácí zahrozili, střelu Eghana ale efektivně vyrazil brankář, následný pokus Borvena zastavilo břevno!

90+2
    Ještě jeden střelecký pokus hostujícího celku jsme mohli zaregistrovat, i tento však úspěchem neskončil, mířil pouze nad branku.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v tomto duelu ještě tři minutky navrch.

90
    Pro zablokovaný centr si došel bez potíží Marsman.

89
    Bakker trefil zblízka svou dělovkou Bengtssona, ten to ale po chvilce rozdýchal a snad bude v pořádku.

88
    Hosté ještě zazlobili ve vápně domácích, ke střele se ale nedostali.

86
    Náskok domácích mohl být ještě větší, Borven ale ani nadvakrát z úhlu nepřekonal brankáře!

85
    Utkání se již spíše dohrává, o vítězi je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

83
    Dva rohové kopy v krátkém sledu tentokrát domácím branku nepřinesly.

81
    Hosté se ještě pokouší o jakýsi návrat do utkání. Domácí ale dobře brání.

79
    Twente právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal kapitán RASMUS BENGTSSON, který rozvlnil síť! Dnes je tak zřejmě rozhodnuto!

78
    Rohový kop však hostům znovu nevyšel. Hra se stěhuje na druhou stranu.

77
    Do velké šance se dostal Manu, který se ocitl sám před brankářem, přehodil ho, ale k zakončení se již neprocpal, včas zasáhl jeden z beků, který odpálil míč na roh!

76
    Poslední změna v sestavě hostí, místo El Makriniho si zahraje Bakker.

74
    Další centr směřovali hosté do vápna Twente, i tentokrát však doputoval míč jen do rukavic Marsmana.

72
    Doslova tygřím skokem se prezentoval domácí brankář po pěkném centru z pravé strany.