Elche – Almería 1:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 2:0 (kon.) | Atlético – Real Sociedad 4:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 1:1 (kon.)
Elche CF
1:0 (0:0)
UD Almería
Neděle 02.02.2014, 12:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:54:14)

Utrápené vítězství z dnešního záchranářského souboje si připisují domácí fotbalisté, kteří poráží Almeríu brankou Márqueze z 58. minuty. V pořadí Primera División se tak Elche dostává před svého dnešního soupeře, před nímž má nyní náskok dvou bodů. UD Almería naopak "padá" na sedmnáctou příčku, kde má dvoubodový náskok před aktuálně sestupujícím Realem Valladolidem.

90+6
    A ještě volný kop Elche, hraje se již šestá minuta nastaveného času.

90+5
    Míč na polovině hostů, závěrečné vteřiny jsou hodně nervózní, více se nehraje než hraje.

90+4
    Dlouhý nákop hostů k pokutovému území Elche, míč má ve své moci Toño.

90+4
    Probíhá čtvrtá minuta ze čtyř nastavených, jenže se dá očekávat, že sudí Teixera ještě něco přidá.

90+3
    Toño bude vykopávat od vlastní branky.

90+3
    Z branky se hráč, který se odmítá zvednout na nohy, těžko dostává...

90+2
    To vše již ve druhé minutě nastaveného času, je jasné, že se domácí budou snažit o co nejdelší ošetřování.

90+2
    Ale sudí je jiného názoru, navíc ve vlastní bráně nyní leží dva hráči v zelenobílém, kteří se nechtějí zvednout z hrací plochy, sudí volá lékaře.

90+1
    Konečně se hraje, trochu vzrušení v pokutovém území Elche, kde to vypadalo na to, že Rubén Pérez zahrál rukou.

90
    Hosté tak budou rozehrávat volný kop, a to v těsné blízkosti levého rohového praporku.

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Damián Suárez (Elche CF) z faul na pronikajícího Héldera Barbosu, kterého "podkosil" skluzem zezadu, zasložená karta.

89
    Domácím se ale nedaří vymanit z bezprostřední blízkosti vlastní šestnáctky.

88
    Od Soriana se odráží míč do autu, Suárez vhazuje na vlastní polovině, z pravé strany.

88
    Suárez vhazuje z pravé strany, míč se ale málem dostal k Zongovi, který by šel sám na brankáře!