Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Florida 4:1 (kon.)
St. Louis – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 0:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 4:3 (po pr.) | San Jose – Chicago 2:1 (3:1 po s.n.) | Washington – Detroit 6:5 (po pr.)

Roman Polák (STL) (0 + 0), 2 střely na branku, čas na ledě: 17:01

Je konec zápasu, který nám nakonec přinesl sedm branek. Dva body po vítězných nájezdech berou hráči St. Louis Blues.

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je VLADIMÍR TARASENKO.

Vladimír Tarasenko v dalším nájezdu Blues nad ničím nepřemýšlel, stáhl gólmana na forhend a poslal puk nad vyrážečku – 2:1.

Roman Josi už se zdálo, že bude zakončovat bekhendem do prázdné branky, ale Elliott jej na poslední chvíli zázračně zastavil. Stále 1:1.

Kevin Shattenkirk to vůbec nemyslel špatně, ale střelou zápěstím k levé tyči si na Huttona nepřišel.

Ryan Ellis už se ale může radovat z vyrovnávací branky v nájezdech, když gólamana krásně stáhl do bekhendu – 1:1.

Alexander Steen za Bluesmany tentokrát neproměňuje, když nenašel místo pod betony brankáře.

Jako první se ze strany Nashvillu rozjel Taylor Beck, ale Elliott jeho pokus v pohodě vykryl.

A s přehledem proměňuje, krásně našel volné místo mezi betony Cartera Huttona – 1:0 pro Blues.

Jako první se k samostanému nájezdu ubera hokejista St. Louis Blues, konkrétně to bude zkušený nájezdník T.J. Oshie.

Nerozhodla základní hrací doba, ani nastavených pět minut v prodloužení. Na vítěze dnešního utkání tak budeme muset čekat až do samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Začala poslední minuta prodloužení a hraj se znovu za brankou domácích St. Louis Blues. Nejspíše dojde na samostatné nájezdy.

63:53
    Hosté ještě dokázali udržet puk na hranici útočného pásma a dokonce poslat puk na branku, jenže nebylo to nic složitého pro Briana Elliotta.

63:10
    Roman Josi nechal proniknout útočníka soupeře až k brance a jen štěstí teď neposlal kus černé gumy směrem k brankáři Nashville Predators.

62:26
    Kotouč v útočném pásmu Predators, Brian Elliott se musel rychle otáčet za rozehrávku Shea Webera zpoza branky.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 10. Schwartz (Stewart, Tarasenko), 24. Backes (Bouwmeester, Roy), 48. Tarasenko (Pietrangelo), rozh. náj. Tarasenko – 37. Gaustad, 44. Fisher (Hornqvist), 48. Josi (Legwand, Smith)

St. Louis Blues: Elliott – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Jackman, Polák, Cole – Steen, Backes, Stewart – Oshie, Berglund, Paajarvi – Tarasenko, Roy, Schwartz – Reaves, Lapierre, Morrow
    Nashville Predators: Hutton – Weber, Josi, Jones, Del Zotto, Ellis, Ekholm – Hornqvist, Fisher, Nystrom – Smith, Legwand, Spaling – Beck, Wilson, Bourque – Sissons, Gustad, Clune

Rozhodčí: Rob Martell, Tim Peel – John Grandt, Brian Murphy

Diváci: 19 358