Litvínov – Znojmo 3:5 (kon.) | Hattrick Brno – FBC Start98 10:4 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
10:4 (1:1, 3:2, 6:1)
FBC Start98
Neděle 09.02.2014, 17:00 • Tatran Bohunice - nová hala • 1. liga mužů

Velmi vyrovnané utkání nakonec ve třetí části hry ovládli jednoznačně domácí. Dnešní klání sledovalo přímo v hale 43 diváků. Střel bylo zaznamenáno v poslední dvacetiminutovce 11:12 a celkově 28:32. To je pro dnešek z mé strany vše, přeji krásný zbytek nedělního večer a zase někdy příště u našich přenosů na viděnou. (19:02:28)

60:00

58:12
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Křižnou přihrávku dostal DOMINIK EICHNER a nemýlil se. Asistence: Jan Vojtíšek.

58:00
    Matěj Štyler si již nejspíše nezahraje, míří na trestnou lavici přesně dvě minuty před koncem za nesportovní chování.

56:67
    Ve třetí třetině se ve zdejší hale strhla gólová smršť, autorem této branky je ROMAN HOUBAL. Asistence: Martin Houšť.

56:09
    Na Horálka číhala prázdná branka, ten ale z první netrefil.

55:01
    Zápas je zřejmě rozhodnutý, RADEK FELKL přidal již osmý gól svého celku. Asistence: Dominik Eichner.

54:23
    Martin Zeidler si odsedí 2 minut za sekání.

54:01
    Pražák kombinuje za brankou, jeho přihrávka však nachází pouze Felklovu čepel.

53:36
    Hosté pokračují v tlaku.

53:09
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

48:47
    Síly se vyrovnají, Martin Houšť míří na 2 minuty mimo hru za bránění ve hře.

48:20
    Michal Mareš oslabuje své mužstvo na 2 minuty za hrubost.

47:10
    Start98 právě vstřelil branku!
    Hostům se daří snížit brankou PETRA STEJSKALA. Asistence: Jiří Vašíček.

46:31
    Dominik Flek si odpyká 2 minuty za sekání.

46:06
    Domácí stahují zápas na svou stranu, když FILIP HRABAL zpečetil svůj hattrick a zvýšil již na rozdíl čtyř branek. Asistence: Martin Houšť.

45:32
    Felkl od mantinelu z první, ale pouze do rohu hřiště.

45:26
    Za držení míří na 2 minuty na trestnou hostující Matěj Štyler.

44:26

Nikol Kuncová

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Hrabal (Houšť), 21. Houšť (Hauser), 27. Macálka (Hrabal), 39. Macálka (Felkl), 41. Hrabal (Houšť), 45. Hrabal, 47. Hrabal (Houšť), 56. Felkl (Eichner), 58. Houbal (Houšť), 59. Eichner (Vojtíšek) – 19. Kropáček (Vašíček), 32. Pražák (Vašíček), 33. Mareš (Kropáček), 48. Stejskal (Vašíček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Chrást (Kotula) – Vojtíšek, Marek – Hauser, Houšť, Flek, Houbal, Macálka, Hlaváček, Kopřiva, Ondráček, Felkl, Eichner, Fliega, Hrabal
    FBC Start98: Hudec (Cmíral) – Procházka, Zapadlo – Pražák, Volf, Vašíček, Horálek, Štyler, Zeidler, Boubelík, Mareš, Chramosil, Stejskal, Kropáček

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula