Ostrava – Bulldogs 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 8:7 (kon.) | Liberec – Tatran 7:8 (kon.)
Vítkovice – Havířov 5:4 (kon.) | Sparta – Benešov 4:6 (kon.) | Bohemians juniorky – Třebíč 4:8 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
4:8 (1:2, 1:1, 2:5)
Snipers Třebíč
Neděle 09.02.2014, 17:00 • SH ZŠ Kunratice • G2 liga juniorů

To je ode mě pro dnešek vše a přeji vám pěkný zbytek dne. (18:55:32)

Zápas skončil vítězně pro hostující Třebíč. V poslední minutě nasázela soupeři tři góly do prázdné brány a bylo rozhodnuto.

Střely na branku – 23:26

60:00

59:59
    Petr Molák dostává vteřinu před koncem trest za sekání.

59:56
    Třebíč právě vstřelila branku!
    PETR MOLÁK pečetí výhru hostujícího celku další střelou do volné sítě. Bez asistence.

59:41
    PETR MOLÁK trefuje znovu odkrytou bránu. Asistence: Jakub Sedláček.

59:13
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Domácí záhy ale snižují na rozdíl dvou branek. FILIP MUSIL je střelcem čtvrté domácí branky. Asistence: Jan Severa.

58:59
    Zdá se být pomalu rozhodnuto! PETR MOLÁK trefuje odkrytou klec a Třebíč tak vede 6:3 minutu před koncem. Bez asistence.

58:13
    Domácí to zkoušejí bez Mazáka v bráně!

58:12
    Oddechový čas pro domácí.

56:56
    Ani Mandík ani Musil nedokázali dopravit míček do sítě třemi ránami.

56:06
    Jan Donutil(TRE) jde odpykat dvouminutový trest za špatné střídání.

55:35
    Hosté chtějí další gól, tentokrát jim plány kazí domácí obrana.

53:07
    A další gól. Pátý míček ze sítě vytahuje Mazák. Za záda mu jej poslal DOMINIK JAŠEK. Asistence: Pavel Gellner.

52:34
    Hosté využívají přesilovku a necelé dvě minuty po srovnání si berou vedení zpět. PETR MOLÁK výtečně dorazil míček do sítě po přihrávce od Krejčího. Asistence: Adam Krejčí.

51:38
    Za nedovolené vrážení odchází odpykat dvouminutový trest domácí Jan Severa.

50:53
    Nápor domácích je zužitkován! Devět minut před koncem srovnává skóre na 3:3 RADEK MANDÍK. Asistence: Jakub Křivanec.

Michal Kuba

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Bielik (Křivanec), 40. Tůma (Mandík), 51. Mandík (Křivanec), 60. Musil (Severa) – 7. Horák (Trojan), 13. Halm (Molák), 30. Halm (Molák), 53. Molák (A.), 54. Jašek (Gellner), 59. Molák, 60. Molák (Sedláček), 60. Molák

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mazák(Mück) – Novotný, Mandík, Musil, Severa, Bezpalec, Křivanec, Sklenář, Sluka, Kolář, Laušman, Tůma, Bielik, Krbec
    Snipers Třebíč: Krejčí J.(Bazala) – Gellner, Sedláček, Halama, Mühlfait, Halm, Trojan, Donutil, Molák, Horák, Kotačka, Jašek, Krejčí A.

Rozhodčí: Baloun, Čížek